Aktualności

14.06.2014

Spływ kajakowy - nietypowe zakończenie sezonu przez grupę siatkarek z rocznika 2000.

Spływ kajakowy rzeką Świder na trasie Wola Karczewska – Przystań Emów. Tak nietypowe zakończenie sezonu miała w piątek, 13 czerwca, grupa młodziczek MOS Wola - dziewczęta z rocznika 2000.

  • Na spławie kajakowym
    Na spławie kajakowym

Spływ kajakowy rzeką Świder rocznika 2000 dziewcząt

 

W piątek 13 czerwca 15 dziewcząt z rocznika 2000 wzięło udział w spływie kajakowym rzeką Świder. Podopieczne Trenera Radosława Krukowskiego zmierzyły się z niełatwym zadaniem pokonania trasy Wola Karczewska – Emów.

 

W świetnych humorach i przy sprzyjającej (wbrew prognozom) pogodzie trasę udało się pokonać w ciągu pięciu godzin. Spływ obfitował w ciągłe wyzwania. Kręty Świder zaskakiwał różnicą poziomów wody, powalonymi drzewami, ukrytymi pod wodą głazami.

Wiele razy uczestniczki spływu musiały opuszczać kajaki by brodząc uwolnić je od przeszkód. Jedyną załogą, która zasługuje na miano mistrzyń były Julia Siuta i Magda Kusy, które pokonały całą trasę nie wychodząc z kajaka i jako jedyne względnie suche dotarły do celu. Wysiłek fizyczny zaostrzył apetyty i ognisko z kiełbaskami kończące dzień okazało się świetnym pomysłem.

 

W spływie udział wzięli:

 Dominika Langner, Iza Kołodziejczyk, Ada Machaj, Natalia Marek, Julia Siuta, Magda Kusy, Oliwia Jakóbowicz, Julia Aleksandrow, Oliwia Gajowniczek, Zuzia Gruszczyńska, Żosia Parzydło, Zuzia Karcz,  Zosia Bindulska, Sabina Porwat, Justyna Piwowarczyk oraz

jako opiekunowie grupy Elżbieta Lizińczyk, Stanisław Lizińczyk, Blanka Gajowniczek

 

Pomysłodawca spływu i Wielki Nieobecny : Radosław Krukowski

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy