Aktualności

09.06.2014

Wolska Siatkówka 2014 - Otwarty turniej siatkarskich duetów w kategorii juniorów i kadetów

Siedemnaście zespołów juniorów i kadetów zgromadził kolejny turniej rozgrywany w ramach cyklu „Wolska Siatkówka 2014” w gościnnej hali sportowej „Reduta” Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Wola. W zmaganiach uczestniczyli chłopcy z Woli, a także z innych rejonów Warszawy i okolic, w tym: Mińska Mazowieckiego, Nasielska, Kobyłki, Wołomina, Ostrołęki i Skarżyska Kamiennej.

 • Wspólna fotografia uczestników turnieju WOLSKA SIATKÓWKA
  Wspólna fotografia uczestników turnieju WOLSKA SIATKÓWKA
 • Turniej rozgrywany był na boiskach w hali OSiR Reduta
  Turniej rozgrywany był na boiskach w hali OSiR Reduta
 • Zwycięski duet: Dominik Jaglarski i Dawid Łukaszewicz
  Zwycięski duet: Dominik Jaglarski i Dawid Łukaszewicz
 • Druga para turnieju: Maciej Mata i Damian Siuta
  Druga para turnieju: Maciej Mata i Damian Siuta
 • Trzecie miejsce w turnieju: Cezary Rudzki i Artur Kubeł
  Trzecie miejsce w turnieju: Cezary Rudzki i Artur Kubeł
 • Turniej współfinansowany przez m.st.Warszawa
  Turniej współfinansowany przez m.st.Warszawa

WOLSKA SIATKÓWKA 2014 - turniej juniorów i kadetów.

„Wolska Siatkówka” to cykl otwartych turniejów siatkarskich organizowanych od kilku lat przez UMKS MOS Wola. Ciekawa formuła zawodów rozgrywanych w dwuosobowych składach podnosi ich atrakcyjność i dlatego turnieje te cieszą się dużym zainteresowaniem wśród pasjonatów siatkówki, nie tylko na Woli. Wiemy też, że kilku naszych zawodników nie mogło przybyć na turniej „WS 2014” ponieważ aktualnie bierze udział w półfinałowych zawodach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w składzie reprezentacji Mazowsza.

Siedemnaście zespołów juniorów i kadetów zgromadził kolejny turniej rozgrywany w ramach cyklu „Wolska Siatkówka 2014” w gościnnej hali sportowej „Reduta” Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Wola. W zmaganiach uczestniczyli chłopcy z Woli a także z innych rejonów Warszawy i okolic, w tym: Mińska Mazowieckiego, Nasielska, Kobyłki, Wołomina, Ostrołęki i Skarżyska Kamiennej.

Fotogalerię z turnieju Wolska Siatkówka można oglądać na stronie MOS Wola na facebooku:

https://www.facebook.com/moswola/posts/696993640359534

Turniej rozgrywano w dwóch fazach: grupowych eliminacji a następnie finałowych zmagań w trzech grupach. Wiele spotkań stało na wysokim poziomie a o końcowym sukcesie decydowały pojedyncze akcje w końcówkach setów. Mecze obserwowało spore grono rodziców, kolegów, którym kontuzje uniemożliwiły udział w rywalizacji, a także wielu trenerów i działaczy naszego klubu. Zawody odwiedził także Adam Nowik, wielokrotny reprezentant Polski, który był członkiem zespołu UMKS MOS Wola – brązowego medalisty mistrzostw Polski kadetów w Poznaniu w 1991 roku.

Jak zwykle na zawodach „Wolskiej Siatkówki” gościliśmy Panią Jolę Piątkowską, przedstawiciela Zespołu Sportu i Rekreacji Dzielnicy Wola, która wręczała nagrody najlepszym parom. Przypomnijmy, że Dzielnica Wola wspiera nasze turnieje, dzięki czemu, każdy uczestnik tych zawodów otrzymał pamiątkową koszulkę, a najlepsze zespoły medale i pamiątkowe statuetki. Serdecznie dziękujemy również Panu Bartoszowi Kusiorowi – dyrektorowi OSiR-u „Wola” za udostępnienie i doskonałe przygotowanie niezwykle funkcjonalnego obiektu na tę imprezę.

Turniej zakończył się wspólną biesiadą uczestników i organizatorów przy pizzy.

A oto medaliści „Wolskiej Siatkówki 2014” w turnieju juniorów i kadetów.


 

1

Łukaszewicz Dawid

Jaglarski Dominik

2

Mata Maciej

Siuta Damian

3

Rudzki Cezary

Kubeł Artur

Projekt współfinansuje m. st. Warszawa – Dzielnica Wola

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy