Aktualności

03.06.2014

Turniej minisiatkówki najmłodszych chłopców na Białołęce

W hali Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej 21 odbył się turniej minisiatkówki chłopców ur. w 2003 roku i młodszych. Zawody te zostały zrealizowane wspólnie przez nasz klub i Białołęcki Ośrodek Sportu. Stanowiły doskonałe podsumowanie całorocznej pracy chłopców uczęszczających na siatkarskie zajęcia w ramach projektu „Białołęcki Volley".

 • Uczestnicy turnieju na wspólnej fotografii
  Uczestnicy turnieju na wspólnej fotografii
 • KIbice wiernie dopingują naszym siatkarzom
  KIbice wiernie dopingują naszym siatkarzom
 • Na boiskach trwają zacięte mecze
  Na boiskach trwają zacięte mecze
 • Sekretariat zawodów oblegany przez młodych siatkarzy
  Sekretariat zawodów oblegany przez młodych siatkarzy
 • Trzeba coś przekąsić
  Trzeba coś przekąsić
 • Naczelnik Wydziału Sportu p. Stachurski wręcza nagrody
  Naczelnik Wydziału Sportu p. Stachurski wręcza nagrody
 • Zwycięzcy turnieju na Białołęce
  Zwycięzcy turnieju na Białołęce

TURNIEJ MINISIATKÓWKI NA BIAŁOŁĘCE

W dniu 31 maja 2014 roku w gościnnej hali Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej 21 odbył się turniej minisiatkówki chłopców ur. w 2003 roku i młodszych. Zawody te zostały zrealizowane wspólnie przez nasz klub i Białołęcki Ośrodek Sportu. Stanowiły doskonałe podsumowanie całorocznej pracy chłopców uczęszczających na siatkarskie zajęcia w ramach projektu „Białołęcki Volley”.

 

Kierownictwo sobotnich zawodów w osobach trenerów grup szkoleniowych naszego projektu - Joanny Wilińskiej i Mateusza Jaworskiego postanowiło rozegrać mecze tego turnieju w formule singli. Od samego rana 25 młodych adeptów siatkówki prezentowało swój kunszt siatkarski przed audytorium swoich najbliższych: rodziców, rodzeństwa i innych członków swoich rodzin. Zawodnicy rozgrywali po kilka meczów w kolejnych fazach turnieju. Na zakończenie rozgrywano mecze o kolejne miejsca w turnieju. Ambicji i zaangażowania nie zabrakło nikomu, co więcej wielu chłopców pokazał niemałe już umiejętności panowania nad piłką.

 

Na zakończenie wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali gadżety klubowe a najlepsi nagrody od władz sportowych Dzielnicy Białołęka i klubu UMKS MOS Wola. Upominki wręczał i gratulacje składał Roman Stachurski – Naczelnik Wydziału Sportu i Rekreacji Dzielnicy Białołęka. Wspomnijmy również, że sobotnie zawody zaszczycili swoją obecnością Andrzej Doktorski - pierwszy trener grupy „Białołęckiego Volley’a” i Grzegorz Otko wielokrotny reprezentant Polski w piłce siatkowej, a także rodziny naszych młodych siatkarzy. Wszystkim osobom i instytucjom wymienionym powyżej składamy serdeczne podziękowania za pracę, zaangażowanie i pomoc w organizacji tego turnieju.

 

Oto kolejność końcowa w turnieju:

1.Mackiewicz Jaś                        9.Kukuczka Dexter

2.Wojciechowski Wiktor            10.Grabowski Kacper

3.Mamla Michał                         11.Lustyk Szymon

4.Bilewicz Mateusz                    12.Rybicki Jakub

5.Kuklik Filip                             13.Jędrych Michał

6.Adamiuk Adam                      14.Kaufman Daniel

7.Otko Nikodem                       15.Stankiewicz Mateusz

8.Tymolewski Grzegorz              16.Śliwa Hubert

 

Ponadto w zawodach brali udział: Sakowicz Szymon, Jachowski Szymon, Chaciński Staś, Zychewicz Kuba, Belkiewicz Bartek, Kazimierczak Wojtek, Kulesza Kacper i Bekiel Witek.

 

A teraz przed młodymi zawodnikami pozostały ostatnie zajęcia treningowe w czerwcu a potem pierwszy w ich życiu siatkarski obóz w Stręgielku. Serdecznie dziękujemy Wam za udział w naszej siatkarskiej przygodzie w mijającym roku szkolnym.

Do zobaczenia na Mazurach, w naszej kuźni siatkarskich talentów…

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy