Aktualności

15.05.2014

Chłopcy z rocznika 2000 na trzecim miejscu w Rzeszowie w Turnieju o Puchar Prezydenta.

Młodsi młodzicy MOS Wola (rocznik 2000) uczestniczyli w IX Międzynarodowym Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa, w którym grało 10 zespołów. Nasza drużyna rozegrała sześć spotkań i zajęła trzecie miejsce. Konrad Stokłosiński otrzymał wyróżnienie dla najlepszego zagrywającego.

  • Drużyna MOS Wola w Rzeszowie.
    Drużyna MOS Wola w Rzeszowie.
  • Dyplom za III miejsce w Rzeszowie
    Dyplom za III miejsce w Rzeszowie

W dniach 10-11 V 2014 drużyna młodzika młodszego (rocznik 2000) uczestniczyła w IX Miedzynarodowym Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszów.

W fazie grupowej rozegraliśmy cztery mecze, wygrywając trzy i remisując jeden.

MOS Wola - SOS Częstochowa 2:0  (10,12)

MOS Wola - Gim 7 SOS Rzeszów 2:0(15,15)

MOS Wola - SOS ANdrychów 1:1   (13,-22)

MOS Wola - KS Metro W-wa II 2:0 (17,14)

 

I tym sposobem zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie.

Nastepnego dnia czekały nas półfinały z KS Metro. Nieststey przegraliśmy 1:2. Pierwszego seta wygraliśmy do 22. Niestety w drugim secie pogorszyło się u nas przyjęcie zagrywki i przegraliśmy drugą partię do19. W tie-breaku, pomimo walki do ostatniego punktu, przegraliśmy do 10.

Pozostała nam walka o 3. miejsce w turnieju. Po raz kolejny stanęliśmy do walki z SOS Andrychów. Spotkanie to było bardzo emocjonujące , jednak po raz kolejny okazaliśmy się lepszym zespołem od Andrychowa i wygraliśmy 2:0 (23,19).

Turniej wygrała Resovia przed Metrem Warszawa.

Trener Mateusz Jaworski, który był na turnieju z chłopcami , powiedział:

  - Oceniam zespół pozytywnie. Każdy z graczy miał szansę gry w turnieju. Statuetkę - nagrodę dla najlepszego zagrywającego otrzymał Konrad Stokłosiński. Chciałbym również pochwalić Grzegorza Molgę, za bardzo pozytywne zaprezentowanie się na jego pierwszym turnieju siatkarskim.

 

Skład MOS Wola:

Bartosz Kreft( kapitan), Wojciech Wachowicz, Konrad Stokłosiński, Krystian Antosiak, Kuba Ochnik, Patryk Staniszewski, Grzegorz Molga, Jan Warszawski, Antoni Milczarski (libero)

trenr: Mateusz Jaworski

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy