Aktualności

03.05.2014

Porażka siatkarzy MOS Wola 1:3 z Hajnówką w drugim dniu turnieju o wejście do I ligi mężczyzn

Siatkarze MOS Wola przegrali 1:3 (25:20)(23:25)(23:25)(18:25) z Hajnówką w drugim dniu turnieju półfinałowego o wejście do I ligi mężczyzn, który rozgrywany jest w Spale.W drugim meczu SMS Spała wygrała 3:0 z Caro Rzeczyca.

  • Drużyna siatkarzy MOS Wola w hali COS w Spale w czasie turnieju
    Drużyna siatkarzy MOS Wola w hali COS w Spale w czasie turnieju

 

MOS Wola Warszawa - SKS Hajnówka 1:3 (25:20)(23:25)(23:25)(18:25)

 

Oto relacja z drugiego dnia turnieju na portalu STREFA SIATKÓWKI:

W pierwszym sobotnim meczu w Spale spotkały się dwa zespoły, które dzień wcześniej przegrały i któraś z drużyn podtrzyma szanse na awans. W czterech dotychczasowych spotkaniach SKS-u Hajnówka z MOS Wola Warszawa mamy remis po 2, zawsze wygrywali gospodarze. Tym razem na „obcym" terenie lepsi okazali się siatkarze z Hajnówki, którzy wygrali 3:1 i jutro w bezpośrednim pojedynku powalczą z Caro Rzeczyca o awans do turnieju finałowego.

SKS Hajnówka - MOS Wola Warszawa 3:1

Siatkarze SMS-u PZPS Spała po trzech sezonach nieobecności w I lidze, chcą wrócić na zaplecze ekstraklasy. Uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego przegrali w całym sezonie zaledwie dwa spotkania. Dzisiaj kontynuowali swoją dobrą passę, w trzech setach wygrali z Caro Rzeczyca i zapewnili sobie awans do finałowego turnieju. Spotkanie od początku do końca toczyło się pod dyktando gospodarzy, którzy szybko obejmowali prowadzenie, którego nie oddali do końca każdego z setów.

SMS PZPS Spała - Caro Rzeczyca 3:0
(25:19, 25:19, 25:15)

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy