Aktualności

24.05.2005

Juniorzy MOS Wola wyjeżdżają do Berlina na zaproszenie klubu Olympia Berlin Zürich Team

W czwartek wyjeżdżają do Berlina juniorzy MOS Wola, ale niestety, w bardzo okrojonym składzie, bez trzech mistrzów Europy, którzy przebywają aktualnie z reprezentacją Polski w Brazylii. Jedziemy z rewizytą , bo berlińczycy przebywali u nas we wrześniu.

  • Reichstag w Berlinie
    Reichstag w Berlinie
  • Ekipa VC Olympia Berlin w czasie pobytu w Warszawie zwiedziła Wilanów
    Ekipa VC Olympia Berlin w czasie pobytu w Warszawie zwiedziła Wilanów

W czwartek wyjeżdżają do Berlina juniorzy MOS Wola, ale niestety, w bardzo okrojonym składzie, bez trzech mistrzów Europy, którzy przebywają aktualnie z reprezentacją Polski w Brazylii.

Jedziemy z rewizytą , bo berlińczycy przebywali u nas we wrześniu, przed rozpoczęciem sezonu 2004/2005.
VC Olympia Berlin - Zürich Team to Szkoła Mistrzostwa Sportowego Niemieckiego Związku Siatkówki ( odpowiednik naszej Szkoły Mistrzostw Sportowego w Spale). Starsza drużyna tej szkoły gra w 1.Bundeslidze, a młodsza w 2.Bundeslidze seniorów.

Wielki to zaszczyt dla MOS Wola, że VC Olympia Berlin , prawie w całości reprezentacja Niemiec, ceni poziom sportowy naszego ośrodka i prowadzi z nami wymianę.

Przypomnijmy, że podczas pobytu Niemców w Warszawie we wrześniu MOS Wola (86-87), po świetnym meczu, pokonał VC Olympię Berlin (87-88  praktycznie reprezentacja narodowa Niemiec) w stosunku 3:1 , a w dodatkowym piątym secie wygrali Niemcy i w sumie było 3:2 dla MOS Wola.

Obecnie do Berlina wyjeżdżamy w bardzo okrojonym składzie, bez trzech mistrzów Europy Zbyszka Bartmana, Grzesia Łomacza i Mateusza Gorzewskiego , którzy wyjechali do Brazylii z reprezentacją Polski.

MOS Wola wyjeżdża do Berlina w czwartek. W programie pobytu naszej ekipy jest zwiedzanie Berlina, mecz z narodową reprezentacją Niemiec juniorów (85-86), która przygotowuje się do Mistrzostw świata, turniej siatkówki plażowej wspólnych drużyn  siatkarzy niemieckich i polskich , wspólny wieczór kulturalny. Na zakończenie , w niedzielę zagramy z drużyną VC Olympia Berlin - rocznik 87-88. Powrót do Warszawy w niedzielę wieczorem.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy