Aktualności

27.04.2014

Kapitalne pięciosetowe widowisko, ale bez happy endu w wykonaniu kadetów MOS Wola i Chemika Bydgoszcz.

Kapitalne widowisko siatkarskie w wykonaniu kadetów MOS Wola i Chemika Bydgoszcz oglądali widzowie w drugim dniu Półfinału Mistrzostw Polski. Szkoda, że bez happy endu. MOS Wola - Chemik Bydgoszcz 2:3 (16:25)(23:25)(25:21)(25:21)(12:15). Bydgoszczanie potwierdzili swą klasę i było widać, że tytuł wicemistrzów świata gimnazjów zdobyli dwa tygodnie temu w Portugalii nie przypadkowo. Nasz zespół zagrał bardzo dobry mecz i jutro powalczy z Treflem Gdańsk o awans do Finałów Mistrzostw Polski.

  • Atak Dominika Grota z MOS-u Wola w meczu z Chemikiem Bydgoszcz
    Atak Dominika Grota z MOS-u Wola w meczu z Chemikiem Bydgoszcz
  • Atak ze środka siatki w wykonaniu MOS Wola
    Atak ze środka siatki w wykonaniu MOS Wola

 

MOS Wola Warszawa - Chemik Bydgoszcz 2:3 (16:25)(23:25)(25:21)(25:21)(12:15)

Skład MOS Wola: Kuć, Grzymała, Siewierski, Grot, Kacperkiewicz, Rećko, Jaglarski (libero) oraz Borowski

Mecz był bardzo emocjonujący i stał na wysokim poziomie sportowym. Drużyna z Bydgoszczy dwa tygodnie temu zdobyła w Portugalii tytuł wicemistrzów świata gimnazjów. Turniej półfinałowy w hali MOS Wola został przez PZPS przeniesiony, aby umożliwić zespołowi Chemika start w tej imprezie. Utytułowany przeciwnik z Bydgoszczy potwierdził dużą klasę, a siatkarze z Woli, poza pierwszą partią, dostosowali się do wysokiego poziomu gości i licznie zebrana publiczność oglądała w hali przy Rogalińskiej wiele świetnych akcji siatkarskich w wykonaniu obydwu drużyn.

Nasi siatkarze imponowali grą blokiem, wieloma udanymi zagrywkami i wielką walecznością. Goście potwierdzili, że aspirują do medalu w Mistrzostwach Polski kadetów. Mają świetną organizację gry, grają niezwykle szybko i mają wiele ciekawych rozwiązań taktycznych.

 

W innym meczu drugiego dnia turnieju Trefl Gdańsk pokonał  Błyskawicę Szczecin 3:0 (25:13)(25:19)(25:15)

 

Jutro, nietypowo, w poniedziałek o godz.13,00 siatkarze MOS Wola zagrają mecz z Treflem Gdańsk, który zadecyduje o awansie jednej z tych drużyn do turnieju finałowego Mistrzostw Polski obok Chemika Bydgoszcz.

Nasi siatkarze liczą na doping kibiców. Kto może o tej nietypowej porze pomóć naszj drużynie - zaparszamy do hali przy Rogalińskiej !

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy