Aktualności

22.05.2005

Startowali nasi najmłodsi

W sobotę i niedzielę odbyły się w Warszawie i w Wołominie turnieje finałowe mistrzostw Mazowsza w minisiatkówce. Nasze drużyny MOS Wola startowały ze zmiennym szczęściem. Najlepszy wynik uzyskali chłopcy z rocznika 1992 zajmując drugie miejsce, ale ...

  • Dziewczęta ' 92 zajęły 4.miejsce, a trener był z ich wyniku bardzo zadowolony
    Dziewczęta ' 92 zajęły 4.miejsce, a trener był z ich wyniku bardzo zadowolony
  • Chłopcy ' 92 zajęli drugie miejsce
    Chłopcy ' 92 zajęli drugie miejsce

W sobotę i niedzielę odbyły się w Warszawie i w Wołominie turnieje finałowe mistrzostw Mazowsza w minisiatkówce. Nasze drużyny MOS Wola startowały ze zmiennym szczęściem. Najlepszy wynik uzyskali chłopcy z rocznika 1992, zajmując drugie miejsce, ale mieliśmy jeszcze kilka bardzo dobrych lokat jak, trzecie miejsce pary chłopców rocznika 1994 , czy dwa czwarte miejsca - jedno dziewcząt rocznik 1992 oraz chłopców z rocznika 1993.
Były i gorsze wyniki, ale często wynikało to z tego, że niektóre osoby trenują od niedawna i nie mają jeszcze wysokich umiejętności.
Różnie oceniają trenerzy start swoich podopiecznych, ale z reguły sa zadowoleni z naszych najmłodszych zawodniczek i zawodników.
Dziewczęta - rocznik 1992
Trener Krzysztof Czarnołęcki powiedział nam : jestem bardzo zadowolony z postawy dziewcząt rocznika 1992. Mają krótki staż treningowy , a wypadły bardzo dobrze.
Meldujemy, że zajęłiśmy czwarte miejsce dziewcząt rocznika 1992, na 13 stratujących zespołów. Dziewczyny gromiły przeciwników, dopiero Legionowo je zatrzymało ale i tak jako jedyne urwały "Legionowii" 15 punktów, pozostałe zespoły nie były w stanie przekroczyć 10. Niestety porażka z Legionowem podcięla skrzydła dziewczynom i mecz o trzecie miejsce niestety przegrały.
Chłopcy - rocznik 1992
Turniej był rozgrywany systemem "każdy z każdym" jeden set do 25pkt.W  turnieju finałowym rozgrywanym w Wołominie wystartowało 9 zespołów.
Nasza pierwsza  "czwórka" zajęła II miejsce grając w następującym
składzie: Urbański Tomek, Strzeżek Bartek, Linka Kuba, Michalak Michał,
rez. Sikorski Radek. Porażka przyszła dopiero w ostatnim meczu, z Metrem Warszawa.
Druga czwórka , po dobrym początku,  zagrała słabiej trzy ostatnie mecze i zajęła V miejsce, pomimo że wygrała mecz z MDK Warszawa który był czwarty . Skład MOS II : Maluha Patryk, Fryłow Bartek, Tkaczyk Adrian, Czech Arek,
rez.Gluz Mateusz i Ćwikła Boluś.
Chłopcy - rocznik 1993
Jak relacjonuje trener Piotr Tabor drużyna chłopców 1993 (MOS I) zajęła IV miejsce i grała w następującym składzie:
Łukasz Trzciński, Jan Wiliński, Justin Chiniewicz, Aleksander Krupa.
W grupie eliminacyjnej nasz zespół wygrał dwa mecze , z Metrem III i Wilgą II.
W meczu z Metrem I , po słabym początku, udało się później prowadzić w miarę wyrównaną walkę, ale straty nie dało się odrobić. W meczu z Wołominem od początku gralismy dobrze i spokojnie wygraliśmy.
W grupie finałowej (mecz z Metrem zaliczony) przegraliśmy z dobrym zespołem Boruty Kuczbork( zwycięzcy turnieju) i z Wilgą I (dopadło nas juz zmęczenie turniejem).
Drugi zespół MOS Wola zajął 9. miejsce i grał w składzie: Robert Wąsowski, Bartłomiej Pietrzak i Tomasz Dmowski. Chłopcy bardzo pięknie walczyli, pokazali wielkie serce do walki, ale umiejętności są jeszcze zbyt małe i dlatego nie mogło być , jeszcze na razie ,lepsze miejsce.
Chłopcy - rocznik 1994
Para naszych najmłodszych chłopców Kacper Olszewski i Michał Paszak wywalczyła bardzo dobre trzecie miejsce w turnieju . Brawo !
Druga nasza druzyna Adam Wrzesiński i Michał Olek nie posiada jeszcze zbyt duzych umiejętności i zajęła miejsce 18-21.

Pliki do pobrania

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Galeria

Video

Młodziczki MOS Wola - MISTRZYNIE POLSKI 2017 w Dębicy
Młodziczki MOS Wola - MISTRZYNIE POLSKI 2017 w Dębicy

Zobacz więcej