Aktualności

15.04.2014

Najmłodsi siatkarze grali w II Turnieju KINDER + SPORT w Międzyborowie.

W czasie ostatniego weekendu w Międzyborowie grali najmłodsi siatkarze MOS Wola w dwójkach, trójkach i czwórkach. Był to drugi turniej z cyklu eliminacji wojewódzkich KINDER + SPORT.

  • Turniej dwójek w Międzyborowie
    Turniej dwójek w Międzyborowie

 

II turniej mini siatkówki –„dwójki” chłopców „Kinder+Sport”

 

12 kwietnia 2014 r. w Międzyborowie rozegrany został II cykl turniejowy mini siatkówki chłopców „Kinder+Sport”, w kat. dwójek, trójek i czwórek.

Wyniki dwójek:

Grupa C

 

SETY

MAŁE PUNKTY

 

Metro IV

5

0

105

67

1,57

Huragan Wołomin I

4

1

100

59

1,69

Siedlce II

3

2

85

85

1,00

MOS Wola IV

2

3

84

93

0,90

Siedlce V

1

4

83

96

0,86

Huragan Wołomin V

0

5

48

105

0,46

GRUPA C

MOS WOLA IV - Huragan Wołomin I 10:21

MOS WOLA IV- Metro IV 17:21

MOS WOLA IV - Siedlce II 15:21

MOS WOLA IV - Siedlce V 21:19

MOS WOLA IV - Huragan Wołomin V 21:11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa  F

SETY

MAŁE PUNKTY

 

 

Siedlce I

4

0

84

47

1,79

 

Plas IV

3

1

78

65

1,20

 

Plas VII

2

2

76

64

1,19

 

MOS Wola III

1

3

67

81

0,83

 

Żuromin III

0

4

36

84

0,43

GRUPA F

 

MOS Wola III - Siedlce I 12:21

MOS Wola III - Plas IV 17:21

MOS Wola III - Plas VII 17:21

MOS Wola III - Żuromin III 21:18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa G 

SETY

MAŁE PUNKTY

 

 

AS Ostrołęka I

5

0

105

34

3,09

 

Ursus II

4

1

93

63

1,48

 

Polonez I

3

2

89

76

1,17

 

MOS Wola II

2

3

72

83

0,87

 

Siedlce III

1

4

57

99

0,58

 

Żuromin II

0

5

44

105

0,42

GRUPA G

 

MOS Wola II - AS Ostrołęka I 5:21

MOS Wola II - Ursus II 10:21

MOS Wola II - Siedlce III 21:11

MOS Wola II - Polonez I 15:21

MOS Wola II - Żuromin II 21:9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa J 

SETY

MAŁE PUNKTY

 

 

Metro I

5

0

105

51

2,06

 

MOS Wola I

4

1

98

61

1,61

 

321 Bemowo II

2

3

80

93

0,86

 

AS Ostrołęka III

2

3

80

94

0,85

 

Plas VI

2

3

75

92

0,82

 

Siedlce IV

0

5

58

105

0,55

GRUPA J

 

MOS Wola I - Metro I 14:21

MOS Wola I - 321 Bemowo II 21:13

MOS Wola I - Plas VI 21:10

MOS Wola I - AS Ostrołęka III 21:7

MOS Wola I - Siedlce IV 21:10

 

Rozstawienie na kolejny turniej:

Grupa F

1 Siedlce I

2 Net I

3 Ursus III

4 MOS Wola IV

5 Ursus IV

6 Praska 30 III

 

Grupa J

1 Metro I

2 Metro III

3 Polonez I

4 MOS Wola III

5 Plas IV

6 Libero W-wa

 

Grupa K

1 Plas II

2 MOS Wola I

3 Wrzos I

4 MOS Wola II

5 Żuromin III

6 Net IV

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy