Aktualności

11.04.2014

Kadetki MOS Wola wygrały 3:0 z Pałacem Bydgoszcz na inaugurację Półfinału Mistrzostw Polski

W pierwszym meczu Turnieju Półfinałowego Mistrzostw Polski kadetek, który odbywa się w hali przy Rogalińskiej, siatkarki MOS Wola pokonały 3:0 Pałac Bydgoszcz. W drugim meczu zespół San-Pajda Jarosław wygrał 3:1 z Rosario Lubowidz.

 • Kadetki MOS Wola z trenerem Stanisławem Lizińczykiem
  Kadetki MOS Wola z trenerem Stanisławem Lizińczykiem
 • Radośc po udanej akcji naszych siatkarek
  Radośc po udanej akcji naszych siatkarek
 • Udana zagrywka w wykonaniu Izy Trocińskiej
  Udana zagrywka w wykonaniu Izy Trocińskiej
 • Atak w wykonaniu Kasi Jędrzejewskiej
  Atak w wykonaniu Kasi Jędrzejewskiej

MOS Wola Warszawa - Pałac Bydgoszcz 3:0 (29:27)(25:19)(25:21)

MOS Wola: Adamek, Brzuzy, Krajewska, Jędrzejewska, Gnas, Trocińska, Kucharska (libero), Pawłowska (libero) oraz Hamuda, Kurpiewska.

 

W pierwszym secie trwała zacięta walka o każdy punkt i do końca seta ważyły się losy zwycięstwa. Ostatecznie końcówkę wygrały siatkarki z warszawskiej Woli.

W drugiej i trzeciej partii kadetki MOS Wola wygrały już bardziej zdecydowanie, a najwięcej radości licznie zebranym kibicom sprawiły udane akcje, szczególnie w wykonaniu Kasi Jędrzejewskiej i Oli Hamudy, które były bez wątpienia wyróżniającymi się zawodniczkami tego meczu.

W drugim spotkaniu kadetki San-Pajda Jarosław pokonały, po przegraniu pierwszej partii 18:25, drużynę Rosario Lubowidz 3:1. W dalszych setach siatkarki z Jarosławia miały przewagę i wygrały mecz 3:1, górując nad młodym zespołem Rosario Lubowidz warunkami fizycznymi i siłą ataku oraz blokiem.

San-Pajda Jarosław - Rosario Lubowidz 3:1 (18:25)(25:21)(25:19)(25:19)

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy