Kadetki MOS Wola wygrały 3:0 z Pałacem Bydgoszcz na inaugurację Półfinału Mistrzostw Polski

W pierwszym meczu Turnieju Półfinałowego Mistrzostw Polski kadetek, który odbywa się w hali przy Rogalińskiej, siatkarki MOS Wola pokonały 3:0 Pałac Bydgoszcz. W drugim meczu zespół San-Pajda Jarosław wygrał 3:1 z Rosario Lubowidz.

MOS Wola Warszawa - Pałac Bydgoszcz 3:0 (29:27)(25:19)(25:21)

MOS Wola: Adamek, Brzuzy, Krajewska, Jędrzejewska, Gnas, Trocińska, Kucharska (libero), Pawłowska (libero) oraz Hamuda, Kurpiewska.

W pierwszym secie trwała zacięta walka o każdy punkt i do końca seta ważyły się losy zwycięstwa. Ostatecznie końcówkę wygrały siatkarki z warszawskiej Woli.

W drugiej i trzeciej partii kadetki MOS Wola wygrały już bardziej zdecydowanie, a najwięcej radości licznie zebranym kibicom sprawiły udane akcje, szczególnie w wykonaniu Kasi Jędrzejewskiej i Oli Hamudy, które były bez wątpienia wyróżniającymi się zawodniczkami tego meczu.

W drugim spotkaniu kadetki San-Pajda Jarosław pokonały, po przegraniu pierwszej partii 18:25, drużynę Rosario Lubowidz 3:1. W dalszych setach siatkarki z Jarosławia miały przewagę i wygrały mecz 3:1, górując nad młodym zespołem Rosario Lubowidz warunkami fizycznymi i siłą ataku oraz blokiem.

San-Pajda Jarosław - Rosario Lubowidz 3:1 (18:25)(25:21)(25:19)(25:19)