Aktualności

18.05.2005

Polscy kadeci wyruszają do Brazylii

Trener reprezentacji Polski kadetów pan Zdzisław Gogol ustalił skład reprezentacji Polski na wyjazd do Brazylii. W "13" wyjeżdżających znalazło sie trzech mistrzów Europy z MOS Wola.

  • Mistrzowie Europy
    Mistrzowie Europy

To jest jedna z form nagrody dla drużyny kadetów za wywalczenie złotego medalu mistrzostw Europy - mówi o zbliżającym się wyjeździe reprezentacji kadetów do Brazylii trener Zdzisław Gogol.

- Oprócz dwunastki złotych medalistów w grupie, która pojedzie do Brazylii znajdzie się również Arek Świechowski, który zaraz przed wyjazdem do Rygi, nabawił się kontuzji i nie mógł uczestniczyć w finałach Mistrzostw Europy - dodaje trener.

Wyjazd do Brazylii planowany na 21 maja jest jednocześnie jednym z etapów przygotowań do finałowego turnieju Mistrzostw Świata, który rozgrywany będzie pod koniec sierpnia w Algerii.

Na dzień dzisiejszy nie jest jeszcze ustalony szczegółowy program pobytu kadetów w Brazylii. Przewidziane są sparingi z reprezentacją Brazylii i Argentyny. Zgrupowania i treningi odbywać się będą najprawdopodobniej w popularnym centrum szkoleniowym położonym ok. 100km od Rio de Janeiro (Centro de Desenvolvimento de Voleibol – Aryzão)

"13" do Brazylii

rozgrywający: Waldemar Kaczmarek, Grzegorz Łomacz,

atakujący: Michał Kamiński, Bartosz Kurek,

środkowi: Mikołaj Sarnecki, Bartosz Janeczek, Arkadiusz Świechowski, Jędrzej Ślaski

przyjmujący: Jakub Jarosz, Mateusz Gorzewski, Michał Chaberek, Zbigniew Bartman,

libero: Adrian Stańczak

informacja za stroną: www.reprezentacja.net

Zawodnicy MOS Wola w reprezentacji Polski - mistrzowie Europy
     
 Zbyszek Bartman  Grzegorz  Łomacz  Mateusz  Gorzewski
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy