Aktualności

17.05.2005

Siatkarze MOS Wola jadą do stolicy Czech

Drużyna kadetów MOS Wola wyjeżdża , w terminie 19 - 22 maja, na zaproszenie klubu SC Lużiny Praha do stolicy Czech. Nasi siatkarze zagrają w turnieju w Kladnie koło Pragi , gdzie spotkają sie z czołowymi drużynami czeskimi w tej kategorii wiekowej.

  • Praga. Widok na Hradczany i most Karola.
    Praga. Widok na Hradczany i most Karola.

Drużyna kadetów MOS Wola wyjeżdża na zaproszenie klubu Lużiny Praha. Nasi siatkarze zagrają w turnieju w Kladnie koło Pragi , gdzie spotkają sie z czołowymi drużynami czeskimi w tej kategorii wiekowej ( turniej dla rocznika 1989 - starśi żaki).

Jak zapowidają organizatorzy, w turnieju pod nazwą "Turnaj ASICS CUP 2005", który zostanie rozegrany w hali sportowej w Kladnie koło Pragi , wystąpią czołowe drużyny czeskie tego rocznika, m.in. SC LUŻINY Praha, Slavia Liberec, VO Pribram, VK Kladno, USK Slavia Plzeń (Pilzno).

Wyjazd naszego zespołu jest rewizytą za pobyt w Warszawie w MOS Wola , dwa lata temu, w XVII " Turnieju Wola - CUP" - drużyny Lużiny Praha. Organizatorzy z Czech pokrywają koszty pobytu naszej drużyny w czasie turnieju, natomiast nasi siatkarze pokrywają koszty podróży do Pragi.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy