Aktualności

10.05.2005

O Mistrzostwach Polski juniorów w MAGAZYNIE SIATKÓWKA

W majowym numerze Magazynu Siatkówka znajduje się relacja z finałów MP juniorów, gdzie nasza drużyna MOS Wola zdobyła tytuł wicemistrzów Polski 2005. Zachęcamy do lektury!

  • Magazyn Siatkówka - numer 5 , maj 2005
    Magazyn Siatkówka - numer 5 , maj 2005

W majowym numerze Magazynu Siatkówka znajduje się relacja Kaliny Mróz z finałów MP juniorów w Bełchatowie , gdzie nasza drużyna siatkarzy  MOS Wola zdobyła tytuł wicemistrzów Polski 2005.
Można przeczytać o atmosferze finałów, znajdziecie wypowiedzi trenerów i zawodników.

W innym artykule pt. Siatkówka plażowa - Wiosna w beach volleyu, autorstwa Tomasza Lacha Eurosport Polska, czytamy m. in o planach Zbyszka Bartmana.

..." Nie da się na dłuższą metę pogodzić zawodowego grania na hali i piasku. Mamy szereg młodych talentów na plaży, tyle że w ostatecznym rozrachunku nawet ci najlepsi wybiorą halę. Zbyszek Bartman, wicemistrz świata, mistrz Europy U-18 na plaży, tego lata w beach volley bawić się nie będzie. Bartman zdobył niedawno z kolegami mistrzostwo Europy kadetów. W zgodnej ocenie trenerów, był czołową postacią turnieju na Łotwie, jego postawa została zauważona przez managerów, za tym poszły propozycje z zachodnich klubów. Bartman ma w niedalekiej perspektywie mistrzostwa świata kadetów, szansę na sięgający 100 tys. euro kontrakt i karierę na hali. Na plaży mógłby jedynie powtórzyć zeszłoroczny sukces, dostać za to pamiątkowy zegarek i uścisk dłoni prezesa. Wybierze grę na hali. Inni o podobnej skali talentu, uczynią to samo."...

 Zachęcamy do lektury!
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy