Aktualności

20.02.2014

Kadeci MOS Wola na konsultacji przygotowywali sie do Turnieju Finałowego Mistrzostw Mazowsza.

Kadeci MOS Wola przebywali na krótkiej konsultacji szkoleniowej w Ostrołęce. Trener Konrad Cop podsumował dla nas przygotowania kadetów do turnieju finałowego na Mazowszu.

  • Grupa kadetów MOS Wola na konsultacji w Ostrołęce
    Grupa kadetów MOS Wola na konsultacji w Ostrołęce
  • Kadeci MOS Wola przy grobie Arka Gołasia
    Kadeci MOS Wola przy grobie Arka Gołasia
  • W czasie treningu na konsultacji w Ostrołęce
    W czasie treningu na konsultacji w Ostrołęce

 

 

Trener Konrad Cop tak podsumował przygotowania do Turnieju Finałowego Mistrzostw Mazowsza:

 

  " - Przeprowadziliśmy bardzo udaną konsultację szkoleniową w Ostrołęce. Dwa razy dziennie korzystaliśmy z hali na ul. Hallera, a wieczorem mieliśmy odprawy video. Zależało mi na doszlifowaniu szczegółów taktycznych i utrzymaniu dobrej atmosfery przed turniejem.

Niewiele brakowało, a turniej finałowy rozgrywalibyśmy na hali na ul. Rogalińskiej. Niestety mimo takiego samego stosunku punktowego (12 zwycięstw i 2 porażki) po rundzie zasadniczej, okazaliśmy się gorsi stosunkiem setów od drużyny Radomia. Biorąc pod uwagę fakt, że większość zawodników tworzą gracze urodzeni w 1998 roku to wynik jest naprawdę dobry.

Niewątpliwie faworytem Mistrzostw Mazowsza Kadetów będzie zespół Czarnych Radom. My postaramy się w jak najlepszy sposób zaznaczyć swoją obecność wśród najlepszych drużyn województwa. Wierzę w chłopaków i liczę, że zagramy dobre zawody. Mam nadzieję, że o wyniku Mistrzostw będzie decydowała walka czysto sportowa.

Serdecznie zapraszamy do Radomia naszych sympatyków, którym postaramy się sprawić wiele radości".

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy