Aktualności

16.02.2014

Juniorzy MOS Wola poza podium Mistrzostw Mazowsza i bez awansu do Mistrzostw Polski

W ostatnim dniu Turnieju Finałowego Mistrzostw Mazowsza Juniorów nasz zespół przegrał 2:3 z Czarnymi Radom. Nasi siatkarze zajęli czwarte miejsce w zawodach. Mistrzem Mazowsza zostało Metro Warszawa, przed MKS MDK i Czarnymi Radom.

 • Druzyna juniorów MOS Wola w czasie turnieju finałowego na Mazowszu
  Druzyna juniorów MOS Wola w czasie turnieju finałowego na Mazowszu
 • Pierwszy mecz naszych siatkarzy w turnieju z MKS MDK Warszawa
  Pierwszy mecz naszych siatkarzy w turnieju z MKS MDK Warszawa
 • Przegrany mecz z Emdekiem
  Przegrany mecz z Emdekiem
 • Mecze rozgrywano w hali OSiR Polna
  Mecze rozgrywano w hali OSiR Polna
 • Mecz z Metrem Warszawa. Metro wygrało mistrzostwa Mazowsza.
  Mecz z Metrem Warszawa. Metro wygrało mistrzostwa Mazowsza.

 

MOS Wola - RCS Czarni Radom 2-3 (-29; -21; 18; 16; -13)

MOS Wola:  Siuta, Rudzki, Siewierski, Kulik, Pawłowski, Szaniawski, Jaglarski (L), oraz Mata, Łukaszewicz, Kuć,  Trzmiel, Laskowski

 

W  ostatnim meczu tyrnieju Metro Warszawa wygrało 3:1 z MKS MDK Warszawa 3:1

 

Końcowa kolejność w Mistrzostwach Mazowsza juniorów:

1. Metro Warszawa

2. MKS MDK Warszawa

3. Czarni Radom

4. MOS Wola Warszawa

 

Trener Krzysztof Felczak tak skomentował nasz udział w turnieju finałowym:

  "  - Turniej Finałowy o Mistrzostwo Mazowsza Juniorów był podsumowaniem pięciomiesięcznej pracy naszego zespołu juniorów. Rezultat osiągnięty w finale był taki jak cała runda zasadnicza rozgrywek, którą zakończyliśmy na czwartym miejscu. Niestety nie udało nam się zaprezentować siatkówki, która pozwoliłaby myśleć o medalu na Mazowszu w tym sezonie. Wszystkie konfrontacje z czołową trójką ligi kończyły się zwycięstwami rywali. Nie rozwiązaliśmy problemów w naszej grze i tego szczególnie zabrakło w tych kilku setach przegranych na tzw. "styku".

Mam nadzieję, że nasi zawodnicy wykorzystają doświadczenie udziału w tym turnieju do własnego siatkarskiego rozwoju. Przed wieloma z nich widzę duże perspektywy, w końcu w składzie naszej drużyny było aż ośmiu zawodników młodszych - z roczników 1996/97/98. Dobra gra w całym turnieju Dominika Jaglarskiego potwierdza tylko te nadzieje.

Sezon jeszcze się nie kończy, pracujemy i gramy dalej. W najbliższym czasie dokończymy rozgrywki 3 ligi seniorów. Najlepsi juniorzy zostaną włączeni do składu zespołu drugoligowego, który walczy o awans do pierwszej ligi. Z kolei kadeci, którzy tak mocno zaangażowali się w rozgrywki juniorów wyjeżdżają na krótką konsultację przed "swoimi finałami" na Mazowszu. Trzymamy kciuki za ich występ w turnieju w Radomiu. "

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy