Aktualności

13.02.2014

Mistrzynie Europy Paulina Bałdyga i Malwina Smarzek na spotkaniu z młodszymi koleżankami i trenerami w MOS Wola.

Mistrzynie Europy kadetek 2013 r. Paulina Bałdyga i Malwina Smarzek, które przyjechały do klubu na turniej finałowy Mistrzostw Mazowsza juniorek spotkały się w sali pamiątek klubowych z młodszymi koleżankami, dyrekcją MOS i kadrą trenerską. Obie nasze zawodniczki są uczennicami SMS PZPS w Sosnowcu i przyjeżdżają tylko na ważne rozgrywki klubowe.

 • Mistrzynie Europy kadetek Paulina Bałdyga i Malwina Smarzek na spotkaniu w MOS Wola
  Mistrzynie Europy kadetek Paulina Bałdyga i Malwina Smarzek na spotkaniu w MOS Wola
 • Wspólne oglądanie fragmentów meczu finałowego na Mistrzostwach Europy 2013.
  Wspólne oglądanie fragmentów meczu finałowego na Mistrzostwach Europy 2013.
 • Wspólna fotka zebranych na spotkaniu w sali pamiątek MOS Wola
  Wspólna fotka zebranych na spotkaniu w sali pamiątek MOS Wola
 • Paulina Bałdyga, Malwina Smarzek i Ada Adamek z prezesem K.Zimnickim i dyrektorem P.Wasilewskim
  Paulina Bałdyga, Malwina Smarzek i Ada Adamek z prezesem K.Zimnickim i dyrektorem P.Wasilewskim
 • Trenerzy sekcji żeńskiej MOS Wola z zawodniczkami MOS-u z SMS Sosonowiec
  Trenerzy sekcji żeńskiej MOS Wola z zawodniczkami MOS-u z SMS Sosonowiec

W sali pamiątek klubowych odbyło sie miłe spotkanie. Najpierw zebrani obejrzeli fragmenty meczu finałowego o złoty medal Mistrzostw Europy kadetek 2013 roku Polska - Włochy, a Paulina i Malwina komentowały wydarzenia na boisku i opowiadały o starcie w tym ważnym i szczęśliwym dla Polski turnieju.

Potem były pytania i odpowiedzi naszych zawodniczek, które na codzień przebywają w SMS Sosnowiec. Młodsze koleżanki pytały o ilość treningów w SMS, o możliwości połączenia nauki  szkolnej i treningów. Uczennice z Sosonowca mówiły, że do wielkich sukcesów można dojść tylko ciężką i systematyczną pracą.

W spotkaniu uczestniczyli dyrektor MOS Wola Paweł Wasilewski, prezes UMKS MOS Wola Krzysztof Zimnicki, wicedyrektor MOS Radosław Krukowski oraz trenerzy sekcji żeńskiej Artur Wójcik, Stanisław Lizińczyk, Jacek Banasik i Janusz Patriak.

Mistrzynie Europy otrzymały od prezesa K. Zimnickiego drobne upominki, a Paulina Bałdyga obejrzała po raz pierwszy swój portret ze złotym medalem Mistrzostw Europy 2013, który zawisł na ścianie pamięci, wśród innych medalistów mistrzostw Europy i świata z MOS Wola. Paulina znalazła się w doborowym towarzystwie, bo przypomnijmy, że na tej ścianie są portrety Arkadiusza Gołasia, Macieja Kosmola, Bartosza Gawryszewskiego, Tomasza Drzyzgi, Zbigniewa Bartmana, Mateusza Gorzewskiego, Grzegorza Łomacza i Fabiana Drzyzgi.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy