Aktualności

23.04.2005

Na stronie Urzędu Dzielnicowego Warszawa Wola o sukcesie juniorów MOS

Na oficjalnej stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Warszawa Wola m.st.Warszawy znalazła się informacja o zdobyciu wicemistrzostwa Polski przez juniorów MOS Wola, jest zdjęcie drużyny i informacja o naszym klubie.

  • Urząd Dzielnicy Warszawa Wola m.st. Warszawy
    Urząd Dzielnicy Warszawa Wola m.st. Warszawy

Na oficjalnej stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Warszawa Wola ( w dziale zawody sportowe) www.wola.waw.pl  znalazła się informacja o zdobyciu wicemistrzostwa Polski przez juniorów MOS Wola.

Oprócz informacji o wicemistrzostwie Polski juniorów MOS Wola , ze składem i zdjęciem drużyny, są jeszcze inne informacje o MOS Wola ,  m.in. czytamy:

"Międzyszkolny Ośrodek Sportowy WOLA to jednosekcyjny klub siatkarski , który w ostatnich latach wiedzie prym w polskiej siatkówce młodzieżowej chłopców w hali i na plaży oraz jest uważany za czołowy ośrodek siatkówki młodzieżowej w Europie. W zakończonych tydzień temu Mistrzostwach Europy do lat 18 w Rydze Polska zdobyła złoty medal , a wśród mistrzów Europy kadetów było trzech siatkarzy MOS Wola - Zbigniew Bartman, Grzegorz Łomacz i Mateusz Gorzewski."

"W tym sezonie również dziewczęta z MOS Wola odnotowały wiele sukcesów. Wszystkie trzy drużyny dziewcząt młodziczki, kadetki i juniorki wyszły z Mazowsza na szczebel centralny, a starsze juniorki trenera Stanisława Lizińczyka zajęły 6 miejsce w finałach mistrzostw Polski."

"W MOS Wola trenuje siatkówkę 370 dziewcząt i chłopców w 20 grupach treningowych, pod kierunkiem 8 trenerów. MOS Wola zaprasza wysokie, sprawne dzieci - dla najzdolniejszych znajdą się miejsca. Szczegóły na stronie klubowej www.moswola.pl Zapraszamy."

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy