Aktualności

12.01.2014

Młodziczki MOS Wola nie dały rady w I lidze mazowieckiej.

Młodziczki MOS Wola po poprzednim turnieju awansowały do I ligi Mazowsza. Niestety, w ten weekend zagrały w I lidze i nie wygrały żadnego meczu. Dla naszej młodej drużyny była to bardzo trudna próba.

  • Młodziczki MOS Wola
    Młodziczki MOS Wola

 

Młodziczki MOSu Wola bez wygranej w I lidze

 

W dniach 11-12.01.2014r odbył się ostatni, czwarty turniej I ligi w tym sezonie. Młodziczki MOSu Wola debiutowały w I lidze, lecz nie dały rady przeciwniczkom,  zajmując ostatecznie 6 miejsce.

 

Podczas tego weekendu rozstrzygnięto klasyfikację I ligi mazowieckiej młodziczek. Zwycięzczyniami całego cyklu zostały siatkarki UKS Rosario Lubowidz i UKS SMS Warszawa, które jednocześnie uzyskały bezpośredni awans do finału. Zespoły sklasyfikowane na miejscach 3-8 zagrają turniej barażowy o pozostałe dwa dwa miejsca w finale Mazowsza. Zespoły z miejsc 9-14 zagrają finał II ligi.

W trzecim turnieju II ligi nasze dziewczęta narobiły smaku sympatykom MOSu i wzmogły apetyt na dobre miejsce i tym razem. Dobra i skuteczna gra nie towarzyszyła naszemu zespołowi. Bardzo słaba skuteczność przyjęcia zagrywki i ataku oraz liczne błędy komunikacji na boisku zadecydowały o końcowym obrazie. Dziewczęta nie udźwignęły ciężaru gry z bardziej doświadczonymi zespołami i przegrały wszystkie mecze po 0:2.

Mimo przegranej w tym turnieju i słabej postawy sportowej, nasze młodziczki awansowały w klasyfikacji ogólnej z 12 na 9 miejsce. Awans ten nie daje jednak możliwości gry o najwyższe cele, a tylko możliwość gry w finale II ligi.

Skład zespołu: Sabina Porwat, Magda Kusy, Zosia Parzydło, Julka Aleksandrow, Justyna Piwowarczyk, Marysia Dulińska, Julka Siuta, Zuzia Gruszczyńska, Natalia Curyło, Oliwia Gajowniczek, Natalia Marek, Zosia Bindulska.

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy