Aktualności

29.12.2013

Zwycięstwo kadetów MOS Wola w ostatnim meczu rundy zasadniczej Mistrzostw Mazowsza.

W sobotę, 28 grudnia kadeci MOS Wola zakończyli udział w rundzie zasadniczej Mistrzostw Mazowsza zwycięstwem 3:1 z Olimpem Ostrołęka. Już wcześniej kadeci MOS Wola zapewnili sobie udział w turnieju finałowym na Mazowszu, a mecz był zwykłą formalnością.

  • Kadeci MOS Wola
    Kadeci MOS Wola

 

MOS Wola Warszawa - Olimp Ostrołeka 3-1 (19,14,-22,23)

Skład MOS Wola: Warzywoda, Grzymała, Rusak, Laskowski, Siewierski, Bączek, Jaglarski (l) oraz Kuć, Rećko, Laskowski, Żabicki.

Trener Konrad Cop tak skomentował mecz z Ostrołęką:

   " - Dzisiejszy mecz nie był obarczony jakąś większą presją, ponieważ oba zespoły wiedziały, które miejsca zajmą w tabeli. Niemniej zwycięstwo na pewno cieszy. Rundę zasadniczą kończymy 12 zwycięstwami i 2 porażkami, podobnie jak zespół RCS Czarnych Radom. Niestety, Czarni uzyskali lepszy stosunek setów i to oni będą gospodarzem Turnieju Finałowego Mistrzostw Mazowsza Kadetów. Nam pozostaje cieszyć się z drugiego miejsca i uniknięcia fazy play offów. Przed rozpoczęciem ligi kadeta taki wynik wzięlibyśmy w ciemno, ale teraz mały niedosyt pozostaje. Jednakże jest to na pewno bardzo dobry wynik, tym bardziej że większą część zespołu tworzą chłopcy z młodszego rocznika kadeta. Meczem z Ostrołęką kończymy bardzo dobry 2013 rok, w którym zdobyliśmy wicemistrzostwo Polski Młodzików i bezpośredni awans do Finału Mistrzostw Mazowsza Kadetów. Życzylibyśmy sobie, aby rok 2014 był bogaty w nie mniejsze dokonania."

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy