Aktualności

21.12.2013

Kadeci MOS Wola wygrali 3:0 z Plasem Warszawa i zapewnili sobie udział w turnieju finałowym Mistrzostw Mazowsza.

Drużyna kadetów MOS Wola trenera Konrada Copa pokonała 3:0 zespół UKS Plas Warszawa w rozgrywkach I ligi mazowieckiej. Tym zwycięstwem nasi młodzi siatkarze zapewnili sobie udział w turnieju finałowym Mistrzostw Mazowsza, bez gry w play-offach.

  • Kadeci MOS Wola już uzyskali awans do turnieju finałowego Mistrzostw Mazowsza
    Kadeci MOS Wola już uzyskali awans do turnieju finałowego Mistrzostw Mazowsza

 

 

MOS Wola Warszawa - UKS Plas Warszawa 3:0 (25:17)(25:16)(25:18)

Skład MOS Wola: Warzywoda, Grzymała, Rusak, Laskowski, Siewierski, Rećko, Żabicki(l), Kuć, Bączek, Sieczka-Jankowski

 

Trener Konrad Cop tak skomentował dla naszej strony:

" - Zrealizowaliśmy cel jaki sobie stawialismy przed sezonem, a mianowicie awans do turnieju finałowego bez rozgrywania fazy play-offów. Bardzo się z tego cieszymy. Mecz nie był wielkim widowiskiem. Rywal robił sporo błedów własnych, a mnie zależało, żeby chłopaki ani na moment nie stracili koncentracji. Nie zawsze to wychodziło. W ostatniej akcji rozgrzewki przedmeczowej kontuzji doznał jeden z naszych filarów - Adrian Kacperkiewicz. Na szczęście poradzilismy sobie bez niego. Bardzo pozytywniezaprezentował się Kacper Żabicki, który zastepował Dominika Jaglarskiego.

W przyszłą sobotę rozegramy ostatnie spotkanie rundy zasadniczej z drużyną Olimpu Ostrołęka. Do piątku zapominamy o siatkówce, bo w pełni sobie na to zasłużyliśmy... Korzystając z okazji chciałem złożyć naszym sympatykom życzenia zdrowych, wesołych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia oraz wiele ciepła w rodzinnym gronie."

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy