Drużyna kadetek MOS Wola nie zwalnia tempa i nadal zwycięża w I lidze mazowieckiej

Zespół kadetek MOS Wola trenera Stanisława Lizińczyka odniósł 12 kolejne zwycięstwo w I lidze mazowieckiej. Tym razem nasze siatkarki wygrały 3:0 z UKS Ateną Warszawa.

KADETKI UMKS MOS WOLA NIE ZWALNIAJĄ TEMPA !

Kolejne 12 zwycięstwo zanotowały na swoim koncie kadetki naszego klubu. W czwartek w hali przy Rogalińskiej ich przeciwniczkami był zespół WKS Atena Warszawa. Faworytkami były gospodynie spotkania, które w pierwszej rundzie pokonały przeciwniczki na ich boisku w stosunku 3 : 0. Tym razem było podobnie choć I set zakończył się dość szczęśliwym zwycięstwem 28 : 26 !
     Później rywalki wyraźnie spuściły z tonu, a zespół z Woli uzyskał właściwy rytm gry, wykorzystując skuteczność niezawodnie atakującej z każdej pozycji Kasi Jędrzejewskiej. Swoją cegiełkę w wyraźne zwycięstwo w następnych dwóch setach miała nie w pełni jeszcze sprawna kapitanka zespołu Natalka Kurpiewska, która wchodząc na zmiany, popisywała się skuteczna zagrywką seriami zdobywając punkty. Poprawnie grały obie rozgrywające tj. Ola Olszewska i Julka Misiukiewicz - tym razem przebywały na boisku w równym wymiarze czasowym.

UMKS MOS : Atena 3 : 0 (26; 6; 12)

Skład zwycięskiej drużyny: Ola Olszewska, Julka Misiukiewicz, Kasia Jędrzejewska, Ada Cichosz, Ola Hamuda, Julka Tomaszewska, Klaudia Kucharska, Weronika Brzuzy, Ania Pawłowska -libero, Natalka Kurpiewska.