Przerwane Mistrzostwa Polski, ze względu na żałobę narodową.

W drugim meczu na turnieju finałowym MP nasze juniorki przegrały z Zawiszą Sulechów 1:3. Ze względu na ogłoszenie żałoby narodowej mistrzostwa po drugim dniu zostały przerwane.

W drugim meczu na turnieju finałowym MP nasze juniorki przegrały z Zawiszą Sulechów.

MOS Wola Warszawa  - Zawisza Sulechów 1:3 25:23, 12:25, 22:25, 12:25
Nasze juniorki, jak relacjonuje trener St. Lizińczyk , zagrały dobry mecz, mimo porażki. Pierwszy set to dramatyczna, wyrównana partia stojąca na wysokim poziomie. Gospodynie , niesione dopingiem kilkuset kibiców toczyły ciężki bój z naszymi dziewczętami. Wygrana MOS-u 25:23.
Drugi set juniorki MOS zaczęły fatalnie, jakoś uleciała koncentracja i waleczność z pierwszego seta. Łatwa wygrana Zawiszy Sulechów.
Trzeci set nasze zawodniczki grały od początku dobrze i prowadziły wyraźnie kilkoma punktami. Dopiero w samej końcówce, po kilku złych przyjęciach zagrywki , w szeregi naszej drużyny wkradło się zdenerwowanie i w rezultacie przegrana końcówka 22:25. A szkoda, bo zdaniem trenera,  był to decydujący moment meczu. Gospodynie widząc , że przegrywają trzeciego seta zaryzykowały bardzo trudną zagrywkę i to przyniosło im powodzenie.
Ostatni set już praktycznie bez walki. Nasze dziewczyny nie mogły dojść do siebie po przegranej końcówce poprzedniego seta, wydawało się , że już wygranego.

Po dwóch dniach już wiadomo, że Pałac i Zawisza zagrają o medale , a Nafta Piła i nasze siatkarki będą walczyć o miejsca 5 - 8.