Aktualności

26.11.2013

Ciekawy mecz juniorów MOS Wola w rozgrywkach III ligi mężczyzn

Drużyna juniorów MOS Wola we własnej hali na Rogalińskiej w meczu III ligi mężczyzn stoczyła pięciosetowy pojedynek z zespołem SPS 4CV Garwolin. Wygrali goście 3:2, a mecz był bardzo ciekawy i dostarczył wiele emocji.

  • MOS II Wola - Garwolin w III lidze seniorów
    MOS II Wola - Garwolin w III lidze seniorów

 

Dnia 26 listopada w hali przy ulicy Rogalińskiej 2 w Warszawie, odbył się bardzo ciekawy mecz w III lidze seniorów, w którym to przeciwnikiem naszych juniorów była czwarta drużyna w tabeli- SPS 4CV Garwolin.

Po pierwszym secie pewnie wygranym przez stołeczną drużynę 25:19, zanosiło się na szybkie zwycięstwo 3:0 gospodarzy. Druga partia rozpoczęła się równie udanie jak pierwsza. Juniorzy MOS Wola kontrolowali przebieg gry. Drużyna trenera Krzysztofa Felczaka nie wykorzystała jednak kilku szans, żeby powiększyć swoją przewagę w środkowej części seta, dlatego bardziej doświadczeni zawodnicy z Garwolina po wyrównanej końcówce zwyciężyli w drugiej partii 25:23.

Trzeci set to ponownie bardzo dobra gra stołecznych zawodników. Mało popełnionych błędów własnych, kilka punktowych bloków i pewna gra w ataku, pozwoliła na zwycięstwo w secie 25:21.

Czwarta partia to z kolei słabsza gra naszych zawodników. Trener Krzysztof Felczak przy stanie 14:18 zdecydował się na podwójną zmianę, która znacznie ożywiła grę. Juniorzy MOS Wola szybko zrównali się punktami z przeciwnikami. Jednak na własne życzenie nie zakończyli spotkania w czterech partiach, mając przy stanie 24:23 meczbola i znowu po wyrównanej końcówce przegrali seta 24:26.

O zwycięstwie we wtorkowy wieczór decydować miał tie-break.

Trener stołecznej drużyny zdecydował się na pozostawienie ustawienia z końcówki czwartego seta, a więc M. Włostowskiego i M. Prudzyńskiego zastąpili D. Siuta i K. Kulik .

Goście lepiej zaczęli tie-breaka. Prowadzili już 7:3. Przy takim wyniku na zagrywkę wszedł nasz atakujący i wyprowadził drużynę na prowadzenie 8:7. Jednak przy następnym serwisie przekroczył linię końcową i na tablicy widniał wynik 8:8. Po chwili naszym zawodnikom kolejny raz w tym meczu przytrafił się przestój w grze, który wykorzystali przyjezdni i objęli prowadzenie 14:10. Gospodarze postanowili jeszcze dać z siebie wszystko i doprowadzili do wyniku 12:14, ale zepsuta zagrywka naszego rozgrywającego zaprzepaściła szansę na odniesienie zwycięstwa w tym meczu.

MOS Wola – SPS 4 CV Garwolin 2:3 (19; -23; 21; -24; -12)

MOS Wola: Włostowski, Prudzyński, Rudzki, Malangiewicz, Kokoszka, Pawłowski, Mata (L), Siuta, Kulik, Rećko, Kosno, Robert

 

inf.własna: K. Kulik

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy