Polska - Bułgaria 3:0 w Mistrzostwach Europy kadetów w Rydze !

Polscy kadeci wygrali mecz ćwierćfinałowy z Bułgarią i już awansowali do pierwszej czwórki w Mistrzostwach Europy. Gratulacje...

Polska - Bułgaria 3:0 (25:15)(25:19)(25:22)

Wyjściowy skład Polaków: Kaczmarek, Kurek, Kamiński, Jarosz, Janeczek, Bartman, Stańczak (libero) oraz Chaberek

Polacy od początku kontrolowali sytuację na boisku. Bułgarzy nie byli w stanie przeciwstawić się dobrej grze naszej drużyny. Tylko w trzecim secie, na pierwszą przerwę techniczna Bułgarzy zeszli prowadząc 8:5. Ale już na drugą przerwę techniczną drużyny schodziły przy prowadzeniu Polaków 16:14.
Miejmy nadzieję, że szybkie trzy setowe zwycięstwo pozwoli łatwo zregenerować siły naszym zawodnikom na jutrzejszy pojedynek ze zwycięzcą meczu Serbia i Czarnogóra – Słowacja. Faworytami pojedynku jest zespół Serbii i Czarnogóry, który od początku mistrzostw radzi sobie bardzo dobrze. Mecz pomiędzy tymi drużynami rozpocznie się dzisiaj o godzinie 19.30.

źródło: reprezentacja.net

Słowacja , dość niespodziewanie , pokonała 3:2 Serbię i Czarnogórę i będzie przeciwnikiem Polski w półfinale ME.
W drugim półfinale zagrają Włochy i Francja.