Kadeci MOS Wola bez starty seta pokonali Metro w I lidze Mazowsza

Drużyna kadetów MOS Wola trenera Konrada Copa wygrała 3:0 z Metrem w I lidze Mazowsza. Dwa pierwsze sety zespół z Woli wygrał zdecydowanie i niepotrzebnie zlekceważył rywali na początku trzeciej partii. Goście uzyskali przewagę kilku punktów i gospodarze musieli gonić rywali, a następnie widzowie oglądali emocjonującą końcówkę trzeciej partii, w której ostatecznie wygrał MOS Wola 33:31.

Pierwszy zespół kadetów odniósł kolejne zwycięstwo w I lidze mazowieckiej bez straty seta, mimo osłabienia składu z powodu chorób i kontuzjii. Nasz zespół przeważał nad przeciwnikiem szczególnie w elemencie bloku i obrony w polu, gdzie kilka popisowych akcji obronnych wykonał libero gospodarzy Dominik Jaglarski, zbierając owację od publiczności i kolegów z drużyny.

Oto link do facebooka, gdzie publikujemy jedną z popisowych akcji obronnych Dominika Jaglarskiego:

Niepotrzebnie, po dwóch wyraźnie wygranych setach, zespół MOS Wola stracił koncentrację i grając nonszalancko pozwolił rywalom uciec na kilka punktów. W końcówce trzeciej partii widzowie oglądali emocjonujące widowisko, zakończone udanym pościgiem z happy endem dla gospodarzy 33:31.

MOS Wola Warszawa - KS Metro Warszawa 3:0 (25:19)(25:17)(33:31)

Kacperkiewicz, Siewierski, Grzymała, Rusak, Rećko, Warzywoda, Jaglarski (libero) oraz Kuć.

Fotogaleria z meczu kadetów znajduje sie na stronie MOS Wola na facebooku. Oto link do galerii: