Aktualności

21.11.2013

Kadetki MOS Wola kontynuują zwycięską serię w I lidze Mazowsza.

Kadetki MOS Wola trenera Stanisława Lizińczyka wygrały kolejny mecz w I lidze Mazowsza. Mimo kontuzji i chorób, w okrojonym składzie nasze dziewczęta wygrały 3:0 z GLKS Nadarzyn.

  • Kadetki MOS Wola kontynuują zwycięską serię w I lidze Mazowsza.
    Kadetki MOS Wola kontynuują zwycięską serię w I lidze Mazowsza.

 

    KADETKI UMKS MOS WOLA NIE ZWALNIAJĄ TEMPA

MOS Wola Warszawa - GLKS Nadarzyn 3:0 (25:19)(25:11)(25:14)
  
 
 W mocno okrojonym składzie ( choroby, kontuzje, obozy kadry ), przystąpiły nasze kadetki do rewanżowego spotkania z GLKS Nadarzyn.
Wprawdzie w meczu I rundy na hali przeciwniczek gładko wygrały w stosunku 3 : 0 , jednak sytuacja kadrowa przed czwartkowym spotkaniem wzbudzała niepokój w drużynie gospodarzy.
      Na szczęście obawy okazały się płonne. Jeszcze raz zawodniczki naszego klubu udowodniły sobie, trenerowi i swoim sympatykom, że są wszechstronnie wyszkolone i gra na nietypowych dla siebie pozycjach nie stanowi dla nich większego problemu. Na przyjęciu wystąpiły Klaudia Kucharska i Julka Tomaszewska (obie po raz pierwszy od ładnych paru miesięcy).Nie wpłynęło to na jakość odbioru zagrywki, a i w ataku, głównie Klaudia, grały bardzo pewnie. Na pozycji atakującej "łatała dziurę" rozgrywająca Julka Misiukiewicz i była bardzo pewnym punktem drużyny z Rogalińskiej. Precyzyjne wystawy Oli Olszewskiej, której trener zalecił maksymalne uproszczeni gry w ataku, pewnie kończyły zarówno wymienione już skrzydłowe, jak i Weronika Brzuzy na środku siatki. Po raz pierwszy w pełnym wymiarze meczowym miała okazję zaprezentować się Ada Cichosz i spisała się całkiem poprawnie. Kilka świetnych obron zaprezentowała libero  Ania Pawłowska, od której skutecznych ewolucji w powietrzu mogli by się uczyć nasi reprezentacyjni bramkarze.
      Po trwającym niecałą godzinę spotkaniu nasze kadetki wygrywają 3 : 0 ( 19 , 11 , 14 , ) i nadal po stronie strat zachowują czyste konto.
 
            Do zakończenia zasadniczej rundy rozgrywek pozostały jeszcze cztery spotkania. Na wyjeździe z Volley Płock -29 11, Spartą Warszawa -15 12,
oraz u siebie z Ateną -05 12 i UKS 13 Radom 19 12 .
    
      
     Skład drużyny MOS Wola: Olszewska Ola, Tomaszewska Julka, Cichosz Ada, Misiukiewicz Julka, Kucharska Klaudia, Brzuzy Weronika, Pawłowska Ania, Kurpiewska Natalka.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy