Aktualności

16.11.2013

Lider rozgrywek II ligi mężczyzn nie zwalnia tempa ! Siatkarze MOS Wola pokonali 3:0 Huragan Wołomin.

Drużyna siatkarzy MOS Wola trenera Krzysztofa Wójcika, przy komplecie publiczności w hali przy Rogalińskiej, pokonała 3:0 Huragan Wołomin. Poziom meczu może nie był rewelacyjny, ale zwycięstwo bez straty seta świadczy, że nasz zespół młodzieżowców dobrze czuje się na fotelu lidera rozgrywek i nie zwalnia tempa.

  • Drużyna trenera Krzysztofa Wójcika wygrała kolejny mecz w II lidze mężczyzn
    Drużyna trenera Krzysztofa Wójcika wygrała kolejny mecz w II lidze mężczyzn

Mecz zgromadził komplet publiczności. Kibice z Woli chcieli obejrzeć swojego lidera, a przybyli także kibice z Wołomina. Mecz nie dostarczył spodziewanych emocji, a zwycięstwo bez starty seta zadowoliło jedynie kibiców gospodarzy.

MOS Wola Warszawa - Huragan Wołomin 3:0 (25:17)(25:23)(26:24)

 

Na portalu internetowym SIATKAnews.com red. Katarzyna Ambroziak zaprezentowała relację z meczu MOS Wola - Huragan Wołomin. Oto ta relacja:

 

Drugoligowcy MOS Wola Warszawa nie zwalniają tempa!

Dziś o godzinie 17:30, w hali przy ulicy Rogalińskiej, odbył się mecz pomiędzy gospodarzami – UMKS MOS Wola Warszawa, a ekipą  MUKSu Huraganu Wołomin. Lider tabeli zasłużenie wygrał z czwartą drużyną grupy IV w trzech setach. Mecz już w zapowiedziach gwarantował spore emocje. 

Mecz rozpoczął się od wyrównanej walki po obu stronach siatki. W pewnym momencie pierwszej fazy seta, drużyna gospodarzy doprowadziła do przewagi trzech punktów, dzięki czemu ich gra była o wiele spokojniejsza niż rywali. Premierowa odsłona spotkania zakończyła się zdecydowanym triumfem lidera rozgrywek grupy IV 25:17. Druga partia to również równomierne zdobywanie „oczek” przez obie ekipy na samym początku seta. Przy stanie 4:2 dla gospodarzy, z decyzją sędziego głównego nie zgadzał się kapitan Huraganu Wołomin – Adam Sowa, co po kilku chwilach dość zaostrzonej dyskusji doprowadziło do otrzymania czerwonej kartki skutkującej utratą punktu. Od tego momentu siatkarze z warszawskiej Woli odskoczyli na cztery „oczka” (9:5). Na nic zdała się ta przewaga, gdyż już po kilku minutach goście z Wołomina doprowadzili do remisu. Dwa punktowe bloki Rafała Obermelera oraz dwa błędy własne w wołomińskiej drużynie przechyliły szalę zwycięstwa w tym secie na stronę MOSu Wola Warszawa, gdzie zespół ten zwyciężył 25:23. Ostatnia odsłona pojedynku to bardzo nerwowa i „szarpana” gra każdej z drużyn. Bardzo dużo zepsutych zagrywek oraz popełnianie raz po raz błędów własnych, zdecydowanie obniżyło poziom spotkania. Przy stanie 15:15 zawodnik gości - Rafał Sędek - doznał kontuzji stawu skokowego, co wykluczyło go z dalszej rywalizacji w tym meczu. Po kilku minutach przerwy w grze, na dwupunktowe prowadzenie wysunął się zespół z Wołomina. Dzięki dobrej zagrywce Piotra Cichockiego, liderowi grupy udało się odrobić straty do rywala i wysunąć się na prowadzenie. Ostatecznie to zespół MOS Wola Warszawa triumfował w tym pojedynku, co umocniło jego pozycję na fotelu lidera z dorobkiem 23 punktów.

 

UMKS MOS Wola Warszawa – MUKS Huragan Wołomin

3:0

(25:17, 25:23, 26:24)

Składy poszczególnych drużyn:

UMKS MOS Wola Warszawa: Piotr Cichocki, Jakub Filip, Rafał Obermeler, Mateusz Kańczok, Paweł Sęk, Adam Sobolewski, Patryk Bujniak (libero) oraz Patryk Kozdroń, Grzegorz Kowalczyk, Konrad Nassalski, Jakub Monkiewicz, Szymon Gregorowicz

MUKS Huragan Wołomin: Piotr Świeżewski, Adam Sowa, Maciej Alancewicz, Tomasz Rosłaniec, Łukasz Szewczyk, Maksymilian Szuleka, Adam Zieliński (libero) oraz Bartosz Grabowski, Cezary Sapiński, Bartłomiej Bujniak, Sebastian Kuchta, Rafał Sędek

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy