Juniorki MOS Wola wygrały drugi mecz w półfinale MP !

Juniorki MOS Wola wygrały 3:1 z Gedanią Gdańsk na turnieju półfinałowym we Wrocławiu i awansowały do finałów Mistrzostw Polski...

Juniorki wygrały drugi mecz na turnieju półfinałowym MP rozgrywanym we Wrocławiu.

MOS WOLA - Gedania Gdańsk 3:1(28:26)(27:29)(25:21)(25:17)
Mecz był trudny i role zmieniały się w nim często. Jak relacjonuje trener Stanisław Lizińczyk Gedania dzisiaj zagrała znacznie lepiej , niż w dniu wczorajszym.

Pierwszy set to prawie cały czas prowadzenie Gedanii , mimo dobrej gry naszego zespołu. Jednak sama końcówka, trzeba przyznać trochę szczęśliwie, należała do MOS-u Wola i nasze dziewczęta wygrały pierwszego seta.

W drugim secie to MOS Wola miał cały czas przewagę i wydawało się, że wszystko jest w porządku, a tymczasem zryw gdańszczanek i kilka naszych błędów w końcówce sprawiły, że Gedania niespodziewanie wygrała końcówkę drugiej partii.

Trzeci i czwarty set to już naprawdę dobra gra MOS-u Wola. Dziewczyny pokazały charakter, walczyły z wielką determinacją i wygrały wyraźnie te sety , a cały mecz 3:1.

W drugim meczu Gwardia Wrocław wygrała 3:0 z ŁKS i... w ten sposób już wiadomo, że MOS Wola i Gwardia awansowały do finałów Mistrzostw Polski, bez względu na wynik jutrzejszego meczu.