Kadeci MOS Wola wygrali 3:1 z Plasem Warszawa w meczu wyjazdowym ligi mazowieckiej.

Pierwszy zespół kadetów MOS Wola trenera Konrada Copa zwyciężył 3:1 w wyjazdowym meczu mistrzostw Mazowsza z drużyną Plasu Warszawa.

UKS Plas Warszawa – UMKS MOS Wola Warszawa 1-3 (22-25, 25-21, 6-25, 23-25)

Skład: Max Warzywoda, Daniel Grzymała, Adrian Kacperkiewicz, Mateusz Laskowski, Wiktor Siewierski (c), Mateusz Rećko, Dominik Jaglarski (l) oraz Maciej Kuć, Kamil Rusak, Mateusz Laskowski, Konrad Bączek

KOnrad Cop tak skomentował mecz z Plasem:

„Gratulacje dla zespołu za ten mecz i całą pierwszą rundę I ligi kadeta. Boisko na Trockiej jest dosyć wymagającym parkietem i o wygraną tu nie łatwo. W pierwszym secie mieliśmy duży problem z przyjęciem zagrywki, ponieważ trenujemy na dosyć wysokich halach a boisko gospodarza do takich nie należy. Na szczęście nadrabialiśmy innymi elementami. Drugi set przegraliśmy na własne życzenie, gdy przy wysokim prowadzeniu sami oddaliśmy błędami punkty rywalowi. Cieszę się, że chłopaki pokazali sportowy gniew w następnym secie i trochę zdeklasowali przeciwnika. Czwarty set był cały czas pod naszą minimalną kontrolą, chociaż w końcówce rywale napędzili nam stracha. Miłą niespodziankę sprawili nam siatkarze Olimpu Ostrołęka, którzy wygrywając 3-1 z Czarnymi Radom zapewnili nam fotel lidera rozgrywek po pierwszej rundzie. Teraz dostaliśmy trzy dni wolnego, aby naładować akumulatory przed następną rundą i poświęcić czas najbliższym.”