Zwycięstwo bez straty seta juniorów MOS Wola w meczu z Pekpolem Ostrołęka

Drużyna juniorów trenera Krzysztofa Felczaka wygrała 3:0 z Pekpolem Ostrołęka w rozgrywkach I ligi mazowieckiej, w meczu który odbył się w hali przy Rogalińskiej.

MOS Wola Warszawa - Pekpol Ostrołęka 3:0 (25:22)(25:19)(25:20)

Skład MOS Wola: Siuta, Kosno, Szaniawski, Kulik, Pawłowski, Malangiewicz, Mata (libero) oraz Rudzki, Kokoszka.

Drużyna juniorów MOS Wola pewnie pokonała rywali z Ostrołęki. Nasza drużyna miała dużą przewagę na siatce, szczególnie w elemencie bloku. Siatkarze gości ambitnie walczyli w polu i popisali się sporą ilością udanych akcji w obronie i w asekuracji.

Cieszy pewne zwycięstwo naszej drużyny bez starty seta, ale poziom meczu nie był rewelacyjny, a nasza drużyna robiła sporo błędów własnych, nad eliminacją których trzeba jeszcze popracować.