Aktualności

27.10.2013

Niepowodzenia drugiej drużyny kadetów MOS Wola w I lidze Mazowsza

Drugi zespół kadetów MOS Wola rozegrał dwa ciężkie mecze w I lidze mazowieckiej i obydwa spotkania przegrał bez zdobyczy punktowej ani setowej.Dla drugiego zespołu start w I lidze Mazowsza jest trudną próbą, ale mamy nadzieję, że chłopcy wyniosą korzyści i doświadczenia ze startu w najwyższej lidze.

  • Drużyna kadetów MOS II Wola z trenerem P. Najmowiczem
    Drużyna kadetów MOS II Wola z trenerem P. Najmowiczem
Trudne mecze drugiej drużyny kadetów
 
W piątek i sobotę nasza druga drużyna kadetów rozegrała mecze I ligi kadetów. Niestety obydwa spotkania okazały się bolesną lekcją pokory dla grupy pościgowej naszych młodych siatkarzy. Widoczny brak obydwu rozgrywających (absencja z powodu choroby) i brak realizacji założeń taktycznych znacznie wpłynęły na wyniki tych spotkań. Warto podkreślić debiuty trzech młodzików w rozgrywkach kadetów.
 
UKS PLAS Warszawa - UMKS MOS Wola II Warszawa 3:0 (22,21,21)
MOS: Mamla,Jarzynka,Najmiec, Kołodziejczyk, Rojewski, Kuik oraz Goździkiewicz (l), Jass, Borowski, Paciorek, Maicki, Kowalski.
 
UMKS MOS Wola II Warzsawa - Huragan Wołomin 0:3 (-24, -11, -21)
MOS: Mamla, Jarzynka, Najmiec,Kołodziejczyk, Rojewski, Kuik oraz Goździkiewicz (l), Jass, Kowalski, Paciorek, Maicki.
 
W podsumowaniu obydwu spotkań trener Piotr Najmowicz powiedział:
 
"Szkoda, że tak wyglądał wynik obydwu spotkań. Mimo znaczącej przewagi rywali mieliśmy szanse sprawić niespodziankę zarówno w jednym jak i w drugim meczu. Zawiodła realizacja zadań taktycznych. Chłopców poniosły emocje. Szczególnie bolesna była porażka po prowadzeniu 24:22 w pierwszym secie z Wołominem. Wtedy to "popisaliśmy się" serią niemądrych zagrań i brakiem realizacji założeń taktycznych, co zaowocowało przegranym setem, który ustawił cały mecz."
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy