Aktualności

26.10.2013

Kadeci MOS Wola wygrali w Wołominie bez straty seta

Pierwsza drużyna kadetów MOS Wola trenera Konrada Copa wygrała 3:0 w wyjazdowym meczu z Huraganem Wołomin w I lidze mazowieckiej.

  • Drużyna kadetów z trenerem Konradem Copem
    Drużyna kadetów z trenerem Konradem Copem

 

Huragan Wołomin - MOS I Wola Warszawa 0:3 (19:25)(20:25)(18:25)

Skład MOS Wola:  M.Warzywoda, D.Grzymała, A. Kacperkiewicz, M.Laskowski, W.Siewierski, M.Rećko, D. Jaglarski (libero) oraz M. Kuć, D.Grot, K. Bączek

 

Trener Konrad Cop tak skomentował mecz:

   " - Rozegraliśmy kolejne dobre spotkanie. Każdy z wygranych setów na początku musieliśmy gonić , jednak później łapaliśmy swój właściwy rytm. W pierwszym secie świetnie w końcówce zagrywał Dominik Grot. Wszedł na zagrywkę przy stanie 18-16 dla Wołomina, a zszedł przy 24:19 dla nas, zagrywając trzy asy serwisowe. Zespół chciałbym pochwalić za grę w obronie, ponieważ mało było piłek, które wchodziły na czysto.

Mamy silną drużynę w której każdy z meczowej dwunastki może stanowić o końcowym wyniku. Mnie osobiście cieszy fakt, że zrobiliśmy duży postęp przez dwa lata. Jeszcze w kategorii młodzika w meczach z Radomiem czy Wołominem praktycznie zawsze schodziliśmy przegrani. Dzisiaj te role już się odmieniły. Ostatnie wygrane z silnymi rywalami dodały nam sporo pewności siebie, ale wiemy że jeszcze mamy rezerwy i możemy grać lepiej."

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy