Aktualności

20.03.2005

Turnieje eliminacyjne minisiatkówki na Mazowszu

W sobotę i niedzielę odbyły się mazowieckie turnieje eliminacyjne minisiatkówki dziewcząt i chłopców. Najlepiej z drużyn MOS-u Wola spisali się chłopcy z rocznika 1992.

 • Wszystkie trzy drużyny MOS-u rocznik 1992 na turnieju w Wołominie
  Wszystkie trzy drużyny MOS-u rocznik 1992 na turnieju w Wołominie
 • W czasie przerwy dla odpoczynku z trenerem A. Wójcikiem
  W czasie przerwy dla odpoczynku z trenerem A. Wójcikiem
 • Okrzyk przed kolejnym meczem
  Okrzyk przed kolejnym meczem
 • Radość po udanym meczu
  Radość po udanym meczu
 • Zdjęcie z meczu na turnieju w Wołominie
  Zdjęcie z meczu na turnieju w Wołominie
Mazowiecki Związek Siatkówki zorganizował w sobotę i niedzielę turnieje eliminacyjne minisiatkówki dziewcząt i chłopców - roczniki 1992, 1993, 1994.

Najlepiej z naszych drużyn spisali się chłopcy z rocznika 1992 ( czwórki) . Ale to już "rutyniarze", którzy w ubiegłym roku zdobyli mistrzostwo Mazowsza i startowali na Ogólnopolskim Turnieju PZPS w Zabrzu.
W niedzielę drużyny tego rocznika , pod kierunkiem trenera Artura Wójcika,  zajęły drugie , trzecie i szóste miejsce w turnieju, który odbył się w Wołominie.
Zwyciężył zespół Metro I. Drugie miejsce w turnieju zajął MOS Wola I w składzie: Tomek Urbański, Bartek Strzeżek, Bolek Ćwikła, Kuba Linka i rez. Adrian Tkaczyk.
Trzecie miejsce w turnieju zajął MOS Wola II w składzie: Patryk Maluha, Bartek Fryłow, Michał Michalak i Arek Czech.
Szóste miejsce zajął zespół MOS Wola III w składzie : Mateusz Dmowski, Mateusz Gluz, Bartek Krysztofiak, Radek Sikorski. Drużynie tej udało się urwać seta późniejszym zwycięzcom turnieju - drużynie Metro I.

Inne nasze drużyny nie spisały się tak dobrze, chociaż dziewczęta (92 i 93) trenera Krzysztofa Czarnołęckiego , które trenują zaledwie od trzech miesięcy, w ocenie trenera wypadły dobrze i mimo 11 miejsca na 18 startujących drużyn, zasługują na pochwalę.

Gorzej było z najmłodszymi drużynami chłopców MOS-u , które znalazły się niespodziewanie w rozsypce. Roczniki 1993 trenera Piotra Tabora (trójki) i 1994 (dwójki)trenera Andrzeja Paszczuka , ze względu na dużą ilość chorych , wystąpiły w eksperymentalnych składach i... wystartowały razem tylko w turnieju trójek dla rocznika 1993 na Chomiczówce. Szkoda.
Mamy nadzieję, że do następnego turnieju przystąpią w pełni zdrowia, w pełnych składach  i pokażą się z dobrej strony.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy