Młodzicy przegrali z Radomiem

Drużyna młodzików przegrała na Rogalińskiej mecz z Jadarem Radom 1:2.

Kolejny mecz przegrała drużyna młodzików MOS-u w finałach Mazowsza. W meczu rozegranym w hali na Rogalińskiej nie udało się wygrać z drużyną młodzików z Radomia.

MOS WOLA - Jadar Radom 1:2 (14:25)(25:18)(11:15)

Drużyna młodzików MOS Wola w pierwszym secie nie mogła sobie poradzić z dobrze grającą drużyną gości i przegrała 14:25.
W drugim secie jednak, role się odwróciły i nasz zespół miał przewagę. MOS Wola rozegrał dużo dobrych akcji ze środka , co przyniosło się na rezultat tego seta. MOS wygrał 25:18.
O końcowym rezultacie zadecydował trzeci set, w którym toczyła sie dość zacięta walka. Radomianie dużo atakowali po głębokim skosie z szybszej , płaskiej wystawy na lewe skrzydło, a młodzicy MOS-u nie potrafili ustawić dobrego bloku i to zadecydowało w dużej mierze o zwycięstwie gości.