Kadetki wygrały pewnie w Nadzrzynie w I lidze mazowieckiej

Kadetki trenera Stanisława Lizińczyka pokonały 3:0 Nadarzyn w meczu wyjazdowym ligi mazowieckiej.

PEWNA WYGRANA KADETEK W NADARZYNIE !

Nasze kadetki odniosły trzecie zwycięstwo w tegorocznej edycji  I ligi Mazowsza.

W meczu „bez historii” pokonały na wyjeździe GLKS Nadarzyn 3:0 (14; 13; 20). Tylko w trzecim secie wygranym do 20 było trochę emocji. Wyrównany fragment  gry w tym secie nie był zasługą dobrej gry zawodniczek z Nadarzyna, tylko brakiem koncentracji zespołu MOS Wola.

Trener Lizińczyk dał możliwość pogrania całej dziesiątce zawodniczek i wszystkie ze swych zadań wywiązały się bardzo dobrze.

Skład zespołu UMKS MOS Wola: Hamuda Ola, Kurpiewska Natalka, Brzuzy Weronika, Tomaszewska Julia, Olszewska Ola, Jędrzejewska Kasia, Kucharska Klaudia (libero), Pawłowska Ania (libero), Misiukiewicz Julia, Pontek Paulina

Całe spotkanie trwało 54 minuty.

W najbliższy czwartek, 10 października, nasze kadetki gościć będą drużynę Volley Płock – początek spotkania godzina 17:30 – Kibiców serdecznie zapraszamy!