Kadeci MOS Wola przegrali 0:3 w Ostrołęce

Drużyna kadetów MOS I Wola przegrała 0:3 mecz w I lidze mazowieckiej z Olimpem Ostrołęka.

Olimp Ostrołęka - MOS I Wola 3:0 (25:16)(25:22)(25:22)

Skład: M.Warzywoda, D.Grzymała, A. Kacperkiewicz, M.Laskowski, M.Rećko, K.Bączek, D.Jaglarski, K. Rusak, M. Kuć, D.Grot, W.Siewierski

Trener Konrad Cop tak skomentował ten przegrany mecz:

"- "Gratulacje dla Pana Lucjana Łomacza i jego zespołu. Mam nadzieję, że taki kubeł zimej wody podziała na nas mbilizująco. Rywale zdecydowanie lepiej od nas zagrywali, a my mieliśmy problem z kończeniem pierwszej akcji.

Słabo też realizowaliśmy założenia przedmeczowe. Od połowy drugiego seta dobre spotkanie rozgrywał Adrian Kacperkiewicz, ale niestety jednym Forestem spotkania nie wygramy.

Teraz przed nami tydzień wolnego, który wykorzystamy na efektywny trening a później czekają nas dwa ciężkie spotkania wyjazdowe: z Metrem i Radomiem."