Aktualności

26.09.2013

W sobotę startuje II liga mężczyzn sezonu 2013/14. Na początek derby Warszawy.

Drugoligowy zespół siatkarzy MOS Wola w sobotę przystąpi do rozgrywek w nowym sezonie. W pierwszej kolejce odbędą się derby Warszawy! Nasi siatkarze zagrają na wyjeździe z AZS Uniwersytet Warszawski w hali przy ul. Szturmowej. Początek meczu w sobotę o godz.17,45.

Już po raz siódmy siatkarze MOS Wola zagrają w rozgrywkach II ligi mężczyzn. W rozgrywkach będzie nas reprezentował bardzo młody zespół.

Mamy nadzieję, że udział w rozgrywkach II ligi będzie dla bardzo wielu naszych siatkarzy wstępem do kariery w ekstraklasie, bądź w I lidze. Ze względu na wycofanie się miasta Warszawy z dofinansowania zespołów ligowych stolicy w bieżącym sezonie, klub nasz ma kłopoty, ale mamy nadzieję, że wkrótce poważny sponsor wspomoże nasz zespół. Na razie korzystamy ze środków własnych i kilku wspomagających darczyńców.

W dotychczasowej historii udziału MOS Wola w rozgrywkach II ligi reprezentowało nasz klub 76 zawodników.

Oto zestawienie siatkarzy MOS Wola, którzy rozegrali najwięcej spotkań w II-ligowej drużynie MOS Wola:

67 meczów - Bartosz Kaczmarek

66 - Witold Pawlewicz

50 - Paweł Sutyniec

47 - Michał Żurek

43 - Robert Iliński, Łukasz Makowski, Piotr Szulc

40 - Piotr Żuber

38 - Adrian Bartczak

37 - Mariusz Schamlewski

36 - Alan Wasilewski

32 - Tomasz Sklaski, Jakub Linka

 

Z zawodników, którzy wystąpią w drużynie II-ligowej MOS Wola w tym sezonie, najwięcej spotkań w barwach naszego klubu rozegrali:

Tomasz Urbański - 27, Przemysław Smoliński- 25, Konrad Nassalski - 22, Piotr Cichocki - 18, Paweł Sęk - 18, Adam Sobolewski - 17, Rafał Obermeler - 16, Patryk Bujniak - 13, Mateusz Kańczok - 11, Jakub Monkiewicz - 10 spotkań.

Zapraszamy wszystkich sympatyków na mecze naszego zespołu w sezonie 2013/2014.

 

 

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy