Juniorzy MOS Wola rozpoczęli półfinał od zwycięstwa 3:0

Juniorzy MOS Wola wygrali 3:0 swój pierwszy mecz w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski w Częstochowie.

Juniorzy MOS Wola wygrali 3:0 swój pierwszy mecz w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski w Częstochowie, który rozgrywany jest  w hali Polonia, znanej wszystkim kibicom siatkówki z relacji z meczów AZS-u  Pamapol Częstochowa.

MOS Wola - UKS Dobry Wynik Kraków 3:0 (25:10)(25:18)(25:16)

Jak donoszą z Częstochowy trenerzy Krzysztof Felczak i Witold Jędrzejczyk, nasza drużyna juniorów w pierwszym meczu dość gładko pokonała siatkarzy z Krakowa.
W pierwszej partii krakowianie tylko przez pierwszych kilka akcji utrzymywali wyrównaną walkę, a potem MOS Wola w jednym ustawieniu zdobył serię punktów i dużą przewagę utrzymał do końca seta.
W następnych setach nasz zespól cały czas kontrolował przebieg wydarzeń i utrzymywał korzystny wynik. Przeciwnik nie mógł sobie poradzić z konsekwentną grą MOS-u.

W drugim meczu tej grupy półfinałowej AZS DelicPol Częstochowa pokonał Jokera Piła , również 3:0.
Jutro MOS gra z Jokerem, a w sobotę  z AZS Częstochową.