Młodzicy MOS Wola przegrali z Metrem

Drużyna młodzików przegrała kolejny mecz w finałach Mazowsza. Dzisiaj nasi młodzicy przegrali na Rogalińskiej, z Metrem 0:2.

Kolejny mecz przegrała drużyna młodzików MOS Wola w rozgrywkach finałowych o Mistrzostwo Mazowsza.

MOS WOLA - Metro 0:2 (23:25)(15:25)

W dzisiejszym meczu drużyna młodzików , szczególnie w pierwszym secie, zagrała znacznie lepiej niż w ostatnich meczach. Młodzicy MOS Wola zagrali bez Fabiana Drzyzgi.
W pierwszym secie, po niezbyt udanym początku, nasi młodzi siatkarze pokazali wiele udanych akcji, śmiało atakowali , szczególnie skutecznie z krótkiej ze środka. Przez długi czas MOS Wola prowadził w pierwszej partii. Pod koniec seta kontuzji uległ (skręcenie stawu skokowego) najskuteczniejszy atakujący MOS-u Filip Osiecki. To troche wytrąciło z równowagi dobrze grający nasz zespół. Szkoda, że MOS sam przegrał końcówkę. Od stanu 22:22 nasi młodzi siatkarze popełnili trzy proste błędy ( dwa ataki w aut i podwójne odbicie) , po których Metro, bez własnych dobrych akcji , wygrało końcówkę i całego seta 25:23.
W drugim secie od początku Metro uzyskało wysokę przewagę i nasi młodzicy nie byli w stanie zagrozić przeciwnikowi, mimo że trener Metra wykorzystał również zawodników drugiej szóstki.