Aktualności

05.09.2013

Rozkład zajęć treningowych Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Wola w roku szkolnym 2013/2014

Prezentujemy rozkład zajęć treningowych, który obowiązuje od dnia 9 września 2013 roku.

  • Szkolenie sportowe naszej młodzieży jest dofinansowane przez m.st.Warszawę.
    Szkolenie sportowe naszej młodzieży jest dofinansowane przez m.st.Warszawę.

Rozkład zajęć dziewcząt i chłopców MOS Wola

w roku szkolnym 2013/2014

 

 

SEKCJA MĘSKA

KRZYSZTOF WÓJCIK  – MŁODZIEŻOWCY  II Liga

Poniedziałek                 19:30 – 21:00             MOS          
Wtorek                       17:30 – 19:00             MOS 
Środa                          19,30 - 21,30             hala Koło
Czwartek                     17,30 - 19,30             hala Koło 
                                  i o 19,45 siłownia Crosshouse         
Piątek                         19:30 – 21:00             MOS    
Sobota                        17:00 – 19:00             MOS

KRZYSZTOF FELCZAK – JUNIORZY – ‘96/95

Poniedziałek                18:00 – 19:30             MOS
Wtorek                      19:00 – 21:00             MOS 
Środa                         18:00 – 19:30             G 48 Deotymy
Czwartek                    19:00 – 21:00             MOS
Sobota                       10:30 – 12:30             MOS        

KONRAD COP  – KADECI  rocznik ‘98

Środa                          19:00 – 21:00             MOS
Sobota                        12:30 –14:30              MOS
oraz dodatkowo zajęcia w ramach programu SOS w G 48 Deotymy

PIOTR NAJMOWICZ – KADECI rocznik ’97

Wtorek                     18:00 – 19:30             G 48 Deotymy
Czwartek                   19:00 – 21:00             MOS/III LO
Piątek                       18:00 – 19:30             G 48 Deotymy
Sobota                      14:30 – 16:30             MOS

MATEUSZ JAWORSKI – MŁODZICY I – ‘99

Wtorek                       18:00 – 19:30             G 48 Deotymy
Czwartek                     18:00 – 19:30             G 48 Deotymy
Piątek                         18:00 – 19:30             G 48 Deotymy
oraz dodatkowo zajęcia w ramach programu SOS w G 48 Deotymy

KONRAD COP CHŁOPCY – MŁODZICY II  ‘2000

Sobota                        09:30 – 11:00             G 48 Deotymy

oraz dodatkowo zajęcia w ramach programu SOS w G 48 Deotymy

KRZYSZTOF DZIUBAŃSKI –  CHŁOPCY MINI – ‘2001

Poniedziałek                17:00 – 18:30             MOS/III LO
Czwartek                    17:30 – 19:00             MOS/III LO
Piątek                        17:30 – 19:00             MOS/III LO

TOMASZ KELLER –  CHŁOPCY MINI – ’2002

Poniedziałek                15:00 – 16:30             MOS
Wtorek                      17:00 – 18:30             MOS/III LO
Czwartek                    15:00 – 16:30             MOS

PAWEŁ WASILEWSKI –  CHŁOPCY MINI – ’2003 i młodsi

Poniedziałek               15:00 – 16:30             MOS
Środa                        17:00 – 18:30             MOS/III LO
Czwartek                   15:00 – 16:30             MOS

JOANNA WILIŃSKA – CHŁOPCY MINI – ’2003 i MŁODSI

Środa                          14.40 – 16.15             SP 314
Piątek                          14.40 – 16.15             SP 314
 
KRZYSZTOF DZIUBAŃSKI
GRUPA  SREDNIOZAAWANSOWANA – CHŁOPCY STARSI
 
Środa                          18:30 – 20:00             MOS/III LO
Piątek                         19:00 – 20:30              MOS/III LO
 
KRZYSZTOF DZIUBAŃSKI
GRUPA  SREDNIOZAAWANSOWANA – CHŁOPCY MŁODSI
 
Poniedziałek                  18:30 – 20:00             MOS/III LO
Środa                          16:30 – 18:00             G 48 Deotymy
 
SEKCJA ŻEŃSKA

ARTUR WÓJCIK – JUNIORKI – ‘96/95

Wtorek                        18:30 – 20:00             MOS/III LO
Środa                           17:00 –19:00              MOS
Piątek                          18:00 – 19:30             MOS
Sobota                         09:00 – 10:30             MOS

STANISŁAW LIZIŃCZYK – KADETKI I – ‘ 97

Poniedziałek                  16:30 – 18:00             MOS
Wtorek                        18:00 – 19:30             G 48 Deotymy
Czwartek                      17:00 – 19:00             MOS
Piątek                          16:30 – 18:00             G 48 Deotymy

JACEK BANASIK – KADETKI II – ‘ 98

Poniedziałek                 18:00 – 19:30              G48 Deotymy      
Środa                          18:00 – 19:30             G48 Deotymy      
Czwartek                     18:00 – 19:30             G48 Deotymy
Sobota                        09:30 – 11:00             G48 Deotymy      

RADOSŁAW KRUKOWSKI – MŁODZICZKI – ‘1999/2000

Wtorek                       14:30 – 16:00             MOS
Środa                          16:30 – 18:00             G48 Deotymy
Piątek                         15:00 – 16:30             MOS
Sobota                        09:30 – 11:00             G48 Deotymy

JANUSZ PATRIAK DZIEWCZĘTA MINI  '2001

Wtorek                       16:30 – 18:00             G48 Deotymy
Czwartek                     16:30 – 18:00             G48 Deotymy
Piątek                         16:30 – 18:00             G48 Deotymy

KRZYSZTOF MARUSZKIN – DZIEWCZĘTA MINI – ’2001 I MŁODSZE

Piątek                         13.30 – 15.00              SP 316
Sobota                        10.00 – 11.30             SP 316

ARTUR WÓJCIK – DZIEWCZĘTA MINI – ‘2002 

Wtorek                       16:00 – 17:30             MOS
Środa                          15:00 – 16:30             MOS
Piątek                         16:30 – 18:00             MOS

MAŁGORZATA GOGOŁEK – DZIEWCZĘTA MINI – ’2002 I MŁODSZE

Poniedziałek               15.00 – 16,30             SP 289
Środa                        18,00 - 19,30             SP 289
Piątek                       14.30 – 16.00             SP 289

RADOSŁAW KRUKOWSKI – DZIEWCZĘTA MINI –‘2003

Wtorek                       16:00 – 17:30             MOS
Środa                          15:00 – 16:30             MOS
Piątek                         16:30 – 18:00             MOS
 
 
PIOTR TABOR -  
GRUPA  SREDNIOZAAWANSOWANA – DZIEWCZĘTA MŁODSZE
 
Środa                          16:30 – 18:00             G48 Deotymy
Piątek                          16:30 – 18:00             G48 Deotymy
 
PIOTR TABOR -
GRUPA  SREDNIOZAAWANSOWANA  – DZIEWCZĘTA STARSZE
 
Środa                           18:00 – 19:30            G48 Deotymy
Piątek                          18:00 – 19:30             G48 Deotymy
 
BARTŁOMIEJ KRUSZEWSKI
TRENER PRZYGOTOWANIA SIŁOWEGO  - treningi na siłowni po uzgodnieniu z opiekunami poszczególnych grup.
 
Poniedziałek                  18:30 – 19:30             MOS (KADETKI I)
Poniedziałek                  19:30 – 21:00             MOS (JUNIORZY)
Wtorek                        18:00 – 19:00             MOS (JUNIORKI)
Wtorek                        19:00 – 20:00             MOS (II LIGA MŁODZIEŻOWCY)
Czwartek                      18:15 – 19:00             MOS (JUNIORZY)
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy