Aktualności

30.08.2013

W pierwszym tygodniu września obowiązuje tymczasowy rozkład zajęć

Informujemy, że w pierwszym tygodniu nowego roku szkolnego obowiązuje tymczasowy rozkład zajęć treningowych. Stały plan zajęć będzie obowiązywał od 9 września br.

Oto tymczasowy plan zajęć na tydzień 2 - 7 września:

TERMINARZ TRENINGÓW SEKCJI MOS w terminie 2 - 7 września:

 

KRZYSZTOF FELCZAK – JUNIORZY – ‘96/95

Poniedziałek         17.00 – 18.30                      G 48 Deotymy

Wtorek                19.30 – 21.00                       MOS 

Czwartek              19.30 – 21.00                      MOS        

 

 

KRZYSZTOF WÓJCIK  –  II Liga

poniedziałek            19.30-21.00                         MOS                     

piątek                    19.30-21.00                         MOS    

 

PIOTR NAJMOWICZ – KADET II – ‘97

poniedziałek           18.00-19.30                         MOS

czwartek               18.00-19.30                         MOS

 

 

KRZYSZTOF DZIUBAŃSKI –  CHŁOPCY MINI – ‘01

poniedziałek            16.30-18.00                         MOS

środa                     16.30-18.00                         MOS

 

 

KONRAD COP CHŁOPCY – Kadet I ‘98

środa                     19.30-21.00                         MOS

 

MATEUSZ JAWORSKI --  Młodzik I ‘99

 

wtorek                  18.00-19.30                         G 48 Deotymy

czwartek               17.00-18.30                         G 48 Deotymy

                                                                                             

 

PAWEŁ WASILEWSKI –  CHŁOPCY MINI – ‘03

 

Poniedziałek            15.00-16.30                         MOS

Wtorek                  15.00-16.30                         MOS

 

TOMASZ KELLER –  CHŁOPCY MINI – ‘02

 

poniedziałek            16.30-18.00                         MOS

środa                     16.30-18.00                         MOS

 

 

ARTUR WÓJCIK – JUNIORKI– ‘96/95

środa                     18.00- 19.30                        MOS

piątek                  16.30-18.00                           MOS

 

STANISŁAW LIZIŃCZYK – KADETKI I –‘ 97

wtorek                   16.30-18.00                         MOS

czwartek               16.30-18.00                         MOS

 

JACEK BANASIK – KADETKI II – ‘98

Środa                     17.00-18.30                        G48 Deotymy      

piątek                    17.00-18.30                         G48 Deotymy

RADOSŁAW KRUKOWSKI - MŁODZICZKI – ‘00

Poniedziałek            18.00-19.30                         G 48 Deotymy

Środa                     15.00-16.30                         MOS

piątek                    15.00-16.30                         MOS

JANUSZ PATRIAK - DZIEWCZĘTA - MINI  '01

Poniedziałek            15.00-16.30                         MOS

Czwartek                15.00-16.30                         MOS

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

MATEUSZ JAWORSKI

GRUPA  SREDNIOZAAWANSOWANA  -  CHŁOPCY ‘00/99/98

poniedziałek        18.00-19.30                         G 48 Deotymy

 

KRZYSZTOF DZIUBAŃSKI

GRUPA  SREDNIOZAAWANSOWANA  – CHŁOPCY ‘97/96/95

Wtorek                  17.00-18.30                         G 48 Deotymy

 

PIOTR TABOR -  

GRUPA  SREDNIOZAAWANSOWANA – DZIEWCZĘTA ‘00/99/98

poniedziałek             17.00-18.30                         G 48 Deotymy

 

PIOTR TABOR -

GRUPA  SREDNIOZAAWANSOWANA  – DZIEWCZĘTA ‘97/96/95

Środa                     17.00-18.30                         G 48 Deotymy

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy