Aktualności

21.08.2013

Pan Józef Drozdowicz odwiedził siatkarzy MOS Wola w Stręgielku.

Józef Drozdowicz - były dyrektor MOS Wola i były prezes MKS MOS Wola, który obecnie przebywa na emeryturze i mieszka na Mazurach, odwiedził siatkarzy i trenerów MOS Wola przebywających na obozie w Stręgielku. Pan Drozdowicz otrzymał w prezencie album o historii Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Wola oraz koszulkę klubową.

  • Pan Józef Drozdowicz w czasie spotkania z dyrektorem MOS-u Pawłem Wasilewskim i prezesem UMKS Wola Krzysztofem Zimnickim.
    Pan Józef Drozdowicz w czasie spotkania z dyrektorem MOS-u Pawłem Wasilewskim i prezesem UMKS Wola Krzysztofem Zimnickim.
  • Spotkanie trzech dyrektorów MOS Wola, aktualnego i dwóch byłych.
    Spotkanie trzech dyrektorów MOS Wola, aktualnego i dwóch byłych.

Pan Józef Drozdowicz przez 14 lat związany był z MOS Wola, początkowo jako zastępca dyrektora do spraw pedagogicznych i wyszkolenia sportowego, a potem w latach 1997 - 2002 jako dyrektor naczelny MOS Wola i prezes Międzyszkolnego Klubu Sportowego przy MOS Wola. W roku 2002 przeszedł na emeryturę.

 

 

W czasie wizyty w Stręgielku pan Drozdowicz przez kilka godzin rozmawiał z prezesem UMKS Wola Krzysztofem Zimnickim i dyrektorem MOS-u Pawłem Wasilewskim.

Gość interesował się aktualnymi wynikami i problemami ośrodka i klubu, złożył gratulacje z okazji zdobycia przez siatkarzy z Woli tytułu wicemistrzów Polski młodzików 2013.

 

 

Pan Józef Drozdowicz, który mieszka obecnie na Mazurach, otrzymał z rąk prezesa Krzysztofa Zimnickiego album o historii Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego WOLA, z dedykacją od autora. Dyrektor MOS-u Paweł Wasilewski wręczył gościowi koszulkę MOS Wola.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy