Aktualności

06.08.2013

Zmiana turnusów na obozie w Stręgielku na Mazurach.

Dobiega końca zgrupowanie treningowe juniorów i kadetów w Stręgielku na Mazurach.Powrót do Warszawy w piątek, a już w sobotę rano kolejna grupa ok.60 osób wyjeżdża na następny turnus.

  • Treningi w hali w Węgorzewie
    Treningi w hali w Węgorzewie

 

Dobiega końca obóz juniorów i kadetów MOS WOLA w Stręgielku na Mazurach.

Nasi zawodnicy mieli okazję trenować na boiskach, gdzie trenowali przed laty znakomici siatkarze jak np. Paweł Zagumny, Paweł Papke, Arkadiusz Gołaś, Zbigniew Bartman, Grzegorz Łomacz czy Fabian Drzyzga. W Stręgielku na obozach z MKS Varsovia trenował reprezentant Polski w piłce nożnej, Robert Lewandowski, grający teraz w klubie Borussia  Dortmund.

Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała juniorom i kadetom w przygotowaniach do nowego sezonu. Było wiele wycieczek na rowerach wodnych i kajakach, kąpiele w jeziorze oraz oczywiście wiele treningów siatkarskich.

Powrót z pierwszego turnusu w piątek dnia 9 sierpnia. Po wczesnym obiedzie siatkarze wyjadą ze Stręgielka ok. godz. 12,30-13,00  i po około 5 godzinach jazdy o 17,00-18,00 dotrą do Warszawy.

Już następnego dnia, 10 sierpnia (sobota) o godz. 7,00 w MOS Wola przy ul. Rogalińskiej jest zbiórka następnych grup siatkarzy MOS Wola (grupy najmłodszych chłopców, roczniki 2003, 2002, 2001, młodzicy z rocznika 1999 oraz kadeci z rocznika 1997), którzy wyjadą do Stręgielka na kolejny turnus.

Kadra szkoleniowa na następnym turnusie:

trenerzy - Krzysztof Dziubański, Andrzej Doktorski, Mateusz Jaworski, Piotr Najmowicz, trener koordynator Krzysztof Zimnicki i kierownik zgrupowania, dyrektor MOS Wola, Paweł Wasilewski.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy