Aktualności

18.07.2013

Para Daniel Grzymała - Kamil Rusak wygrała turniej półfinałowy Mistrzostw Polski... ale w finale nie wystąpi.

Dwie pary MOS Wola uczestniczyły w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski młodzików w Połańcu. Świetnie spisał się duet Grzymała-Rusak zwyciężając w turnieju półfinałowym. Niestety, nasza para nie wystąpi w turnieju finałowym.

 • Pary MOS Wola na szczycie piaskowej góry w Połańcu
  Pary MOS Wola na szczycie piaskowej góry w Połańcu
 • Para MOS Wola Grzymała - Rusak na najwyższym stopniu podium półfinału Mistrzostw Polski
  Para MOS Wola Grzymała - Rusak na najwyższym stopniu podium półfinału Mistrzostw Polski
 • Nasz duet Grzymała - Rusak gra mecz w turnieju półfinałowym w Połańcu
  Nasz duet Grzymała - Rusak gra mecz w turnieju półfinałowym w Połańcu
 • Rozpiska gier turnieju w Połańcu
  Rozpiska gier turnieju w Połańcu
 • Dwie pary MOS-u oraz trener Konrad Cop i pan Rusak na turnieju plażówki w Połańcu
  Dwie pary MOS-u oraz trener Konrad Cop i pan Rusak na turnieju plażówki w Połańcu
 
W dniach 13-14.07.2013 w Połańcu odbył się turniej półfinałowy Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Świetnie spisała się nasza para mistrzów Mazowsza Daniel Grzymała/Kamil Rusak, która wygrała zawody. Nasza druga para Adrian Kacperkiewicz/Kacper Żabicki zajęła miejsca 7-8.

Turniej podsumował trener Konrad Cop:

"Gratulacje dla chłopaków za bardzo dobry występ. Z uwagi, że nasi zawodnicy uczestniczyli w kampie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Kielnarowej, to czasu na przygotowania do plażówki było niewiele. Tym bardziej wynik cieszy. Daniel z Kamilem grali w turnieju troszkę nierówno, za to w finale - z niepokonaną parą z Łodzi Rajchelt/Jaskuła - pokazali dobrą grę. Szkoda, że nie udało się dalej awansować naszej drugiej parze. Adrian z Kacprem przegrali wejście do finałowej szóstki po tie-breaku granym na przewagi z parą Franasik/Szczepański.
 
Niestety mimo, że weszliśmy do turnieju finałowego Mistrzostw Polski, który będzie rozgrywany w Zbąszyniu. to w głównych zawodach nie wystąpimy...
"Grzymałka" i "Rusałka" mieli już wcześniej zaplanowane wyjazdy wakacyjne, a termin finału został podany bardzo późno. Szkoda, bo tym dobrym występem na pewno narobiliśmy sobie medalowego smaku...

Za pomoc w przygotowaniach naszych par i zorganizowanie boisk chciałem podziękować Panu Karolowi Rusakowi i Marcinowi Jakubowskiemu."
 
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy