Aktualności

12.06.2013

Zmarł Mariusz Wis (1951 - 2013)

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Mariusza Wisa, założyciela Rady Rodziców Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Wola, jej przewodniczącego przez kilka lat. Mariusz Wis był działaczem sportowym w naszym Uczniowskim Międzyszkolnym Klubie Sportowym Wola. Był radnym dzielnicy Wola.

  • Mariusz Wis
    Mariusz Wis

Mariusz Wis działał  bardzo aktywnie w ruchu na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych.

 

Jego śmierć pogrążyła w głębokim smutku środowisko ludzi MOS Wola. Przez wiele lat działał na rzecz sportu dzieci i młodzieży. Do MOS Wola przyprowadził swego syna Tomasza, który przez kilka lat trenował siatkówkę w MOS Wola i był medalistą mistrzostw Polski w barwach naszego klubu.

Żonie Mariusza Wisa i Jego synowi Tomaszowi składamy serdeczne wyrazy współczucia.

 

 Pogrzeb śp. Mariusza Wisa odbędzie się w czwartek, 13 czerwca 2013, o godzinie 14.00 na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie, przy ulicy Powązkowskiej 43/45.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy