Aktualności

11.06.2013

Mistrzostwa Mazowsza w plażówce juniorek i juniorów. Duet MOS-u Paweł Szczepaniak - Patryk Bujniak tuż za podium.

Przy bardzo zmiennej pogodzie w sobotę i niedzielę odbyły się juniorskie mistrzostwa Mazowsza w siatkówce plażowej. Z wolskich par najlepiej spisał się duet Paweł Szczepaniak/Patryk Bujniak, który zajął czwarte miejsce.

  • Para Paweł Szczepaniak - Patryk Bujniak zajęła czwarte miejsce na Mazowszu
    Para Paweł Szczepaniak - Patryk Bujniak zajęła czwarte miejsce na Mazowszu

 

Mistrzostwa Mazowsza Juniorów

 

1.Bryl Michał / Kujawiak Kacper (RCS Czarni Radom)

2.Filipowicz Piotr / Faryna Rafał (RCS Czarni Radom)

3.Mituniewicz Julian / Rawiak Karol (KS Metro Warszawa)

4.Szczepaniak Paweł / Bujniak Patryk (UMKS MOS Wola Warszawa)

5-6.Stępień Maciej / Pawlik Bartosz (KS Metro Warszawa)

5-6.Korycki Michał / Nowik Piotr (UKS Tempo Przysucha / MUKS Białystok)

7-8.Włostowski Michał / Brandt Filip (UMKS MOS Wola Warszawa)

7-8.Jaglarski Dominik / Burczak Paweł (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki)

9-10.Halaba Paweł / Grodź Konrad (KS Metro Warszawa)

9-10.Firlej Jan / Czarnecki Błażej (RCS Czarni Radom)

11-14.Prudzyński Mateusz / Choromański Jakub (UMKS MOS Wola Warszawa)

11-14.Kowalczyk Grzegorz / Mata Maciej (UMKS MOS Wola Warszawa)

11-14.Ziółkowski Michał / Komornicki Robert (UMKS MOS Wola Warszawa)

11-14.Siuta Damian / Nieora Jakub (UMKS MOS Wola Warszawa)

15-18.Wąsik Cezary / Delev Aleksander (UKS Plas Warszawa)

15-18.Kurpiewski Bartosz / Ślubowski Daniel (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki)

15-18.Staniszewski Dariusz / Rosa Daniel (MKS MDK Warszawa)

15-18.Kulik Kajetan / Trzmiel Mateusz (UMKS MOS Wola Warszawa)

19-22. Brzostek Patryk / Damięcki Paweł (ASPS Net Ostrołęka)

19-22. Bodzon Kamil / Buczek Konrad (MKS MDK Warszawa)

19-22. Koncewicz Mateusz / Kozak Piotr (UMKS MOS Wola Warszawa)

19-22. Drajer Michał / Marcinkowski Jakub (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki)

 

 

Mistrzostwa Mazowsza Juniorek

 

1.Maciejewska Anna / Zięba Alicja (UKS Atena Warszawa)

2.Kucińska Zuzanna / Widera Anna (UKS Kusy Warszawa)

3.Chudek Monika / Osewska Gabriela (UKS Plas Warszawa)

4.Rybicka Karolina / Osica Paulina (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki)

5-6.Kwiatkowska Martyna / Grzelak Ewelina (UKS Plas Warszawa)

5-6.Kasprzyk Gabriela / Morawska Magdalena (UKS Atena Warszawa)

7-8.Chojnacka Iga / Dąbkowska Karolina (LTS Legionovia Legionowo)

7-8.Andrzejczuk Kamila / Paprocka Paulina (UKS Atena Warszawa)

9-10.Kowalczyk Justyna / Pietraszkiewicz Krystyna (Nike Ostrołęka / Legionovia)

9-10.Gaszewska Małgorzata / Gawlik Agnieszka (UKS Atena Warszawa)

11-14.Brutkowska Izabela / Koper Magdalena (UKS Plas Warszawa)

11-14.Bator Aleksandra / Banasiak Agnieszka (MUKS 13 Radom)

11-14.Dziekańska Julita / Szyjka Izabella (UKS Esperanto / UMKS MOS Wola)

11-14.Osowska Klaudia / Baranowska Agata (UKS Kusy Warszawa)

15-18.Grzeszczak Aleksandra / Brudnicka Katarzyna (UMKS MOS Wola)

15-18.Bujalska Magdalena / Bień Anna (UKS Esperanto Warszawa)

15-18.Tomaszewska Julia / Misiukiewicz Julia (UMKS MOS Wola Warszawa)

15-18.Bartołowicz Paulina / Bylina Milena NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki)

19-23.Parzyszek Klaudia / Werminowicz Kamila (UKS Kusy Warszawa)

19-23.Kaca Aleksandra / Grzęda Monika (UKS Esperanto Warszawa)

19-23.Łuniewska Ewelina / Pakuła Barbara (UKS Esperanto Warszawa)

19-23.Gregorowicz Julita / Pieczykolan Joanna (UKS Esperanto Warszawa)

19-23.Safinowska Małgorzata / Młyńska Monika (UKS Esperanto Warszawa)

 

źródło: inf.własna i mwzps

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy