Aktualności

10.06.2013

Kajtek Kulik i Maciej Mata zwycięzcami turnieju Wolska Siatkówka w najstarszej kategorii wiekowej.

W turnieju juniorów i kadetów "Wolska Siatkówka" wystartowało 12 duetów. Zwycięzcami został duet Kajtek Kulik - Maciej Mata.

  • Trzy najlepsze duety turnieju Wolska Siatkówka z medalami
    Trzy najlepsze duety turnieju Wolska Siatkówka z medalami
  • Turniej "WOLSKA SIATKÓWKA" 2013 - plakat turnieju
    Turniej "WOLSKA SIATKÓWKA" 2013 - plakat turnieju
  • Uczestnicy turnieju w kategorii junior i kadet
    Uczestnicy turnieju w kategorii junior i kadet
  • Turniej dofinansowany ze środków Dzielnicy Wola m.st.Warszawy
    Turniej dofinansowany ze środków Dzielnicy Wola m.st.Warszawy
  • Trener Krzysztof Felczak ogłasza wyniki turnieju Wolska Siatkówka
    Trener Krzysztof Felczak ogłasza wyniki turnieju Wolska Siatkówka
  • Zwycięska para odbiera medale z rąk prezesa UMKS MOS Wola, Krzysztofa Zimnickiego
    Zwycięska para odbiera medale z rąk prezesa UMKS MOS Wola, Krzysztofa Zimnickiego

 

WOLSKA SIATKÓWKA 2013

Turniej juniorów i kadetów.

09.06.2013 r.

Dwanaście dwuosobowych zespołów juniorów i kadetów zgromadził kolejny turniej rozgrywany w ramach cyklu „Wolska Siatkówka 2013” w gościnnej hali sportowej Gimnazjum nr 48 (ul. Deotymy 25/33).

Turniej rozgrywano w dwóch fazach: grupowych eliminacji a następnie systemem play-off. Po rozegraniu 44 spotkań końcowa klasyfikacja w turnieju przedstawia się następująco:

1

Kulik Kajtek

Mata Maciej

2

Koncewicz Mateusz

Kozak Piotr

3

Rudzki Cezary

Grot Dominik

4

Siuta Damian

Nieora Jakub

5

Mamla Rafał

Dryński Michał

6

Goździkiewicz Kacper

Białorudzki Radek

7

Kowalczyk Grzegorz

Brzostek Patryk

8

Jarzynka Szymon

Maicki Damian

9

Cecot Piotr

Kołodziejczyk Piotr

10

Michalski Bartek

Roguski Michał

11

Kowalczyk Michał

Golis Mateusz

12

Sławiński Jakub

Kolmaga Maciej/Stalmach Daniel

Oto szczegółowe wyniki:

lp

Grupa eliminacyjna "A"

1

2

3

4

zw

m-ce

1

Goździkiewicz Kacper

XXXXX

20:25

20:25

21:25

0 zw

4

Białorudzki Radek

 

2

Rudzki Cezary

25:20

XXXXX

18:25

25:16

2 zw

2

Grot Dominik

 

3

Kulik Kajtek

25:20

25:18

XXXXX

25:17

3 zw

1

Mata Maciej

 

4

Mamla Rafał

25:21

16:25

17:25

XXXXX

1 zw

3

Dryński Michał

 

               

lp

Grupa eliminacyjna "B"

1

2

3

4

zw

m-ce

1

Michalski Bartek

XXXXX

13:25

25:23

17:25

1 zw

4

Roguski Michał

-18

2

Kowalczyk Grzegorz

25:13

XXXXX

25:17

25:12

3 zw

1

Brzostek Patryk

+33

3

Cecot Piotr

23:25

17:25

XXXXX

25:16

1 zw

2

Kołodziejczyk Piotr

-1

4

Jarzynka Szymon

25:17

12:25

16:25

XXXXX

1 zw

3

Maicki Damian

-14

               

lp

Grupa eliminacyjna "C"

1

2

3

4

zw

m-ce

1

Koncewicz Mateusz

XXXXX

25:9

25:18

20:25

2 zw

2

Kozak Piotr

 

2

Sławiński Jakub

9:25

XXXXX

14:25

12:25

0 zw

4

Kolmaga Maciej/Stalmach Daniel

 

3

Kowalczyk Michał

18:25

25:14

XXXXX

19:25

1 zw

3

Golis Mateusz

 

4

Siuta Damian

25:20

25:12

25:19

XXXXX

3 zw

1

Nieora Jakub

 

 

Preeliminiacje

       

Goździkiewicz Kacper

2

15

15

 

Białorudzki Radek

Cecot Piotr

0

13

10

 

Kołodziejczyk Piotr

         

Jarzynka Szymon

2

15

12

9

Maicki Damian

Kowalczyk Michał

1

8

15

7

Golis Mateusz

         

Sławiński Jakub

0

9

8

 

Kolmaga Maciej/Stalmach Daniel

Mamla Rafał

2

15

15

 

Dryński Michał

         

Koncewicz Mateusz

2

15

15

 

Kozak Piotr

Michalski Bartek

0

6

10

 

Roguski Michał

         

Play-off 1-8

       

Kulik Kajtek

2

15

15

 

Mata Maciej

Goździkiewicz Kacper

0

12

10

 

Białorudzki Radek

         

Jarzynka Szymon

0

10

8

 

Maicki Damian

Rudzki Cezary

2

15

15

 

Grot Dominik

         

Siuta Damian

2

24

25

9

Nieora Jakub

Mamla Rafał

1

26

23

2

Dryński Michał

         

Koncewicz Mateusz

2

15

19

 

Kozak Piotr

Kowalczyk Grzegorz

0

8

17

 

Brzostek Patryk

         

Play-off 1-4

       

Kulik Kajtek

2

15

15

 

Mata Maciej

Rudzki Cezary

0

12

9

 

Grot Dominik

         

Siuta Damian

1

15

15

4

Nieora Jakub

Koncewicz Mateusz

2

13

17

9

Kozak Piotr

         

Play-off 5-8

       

Goździkiewicz Kacper

2

15

7

11

Białorudzki Radek

Jarzynka Szymon

1

7

15

9

Maicki Damian

         

Mamla Rafał

2

10

15

9

Dryński Michał

Kowalczyk Grzegorz

1

15

10

3

Brzostek Patryk

         

o 1 m-ce

       

Kulik Kajtek

2

12

16

9

Mata Maciej

Koncewicz Mateusz

1

15

14

5

Kozak Piotr

         

o 3 m-ce

       

Rudzki Cezary

2

8

15

18

Grot Dominik

Siuta Damian

1

15

4

16

Nieora Jakub

         

o 5 m-ce

       

Goździkiewicz Kacper

1

15

13

4

Białorudzki Radek

Mamla Rafał

2

11

15

9

Dryński Michał

         

o 7 m-ce

       

Jarzynka Szymon

1

15

9

5

Maicki Damian

Kowalczyk Grzegorz

2

13

15

9

Brzostek Patryk

         

Play-off 9-12

       

Cecot Piotr

2

15

15

 

Kołodziejczyk Piotr

Kowalczyk Michał

0

11

4

 

Golis Mateusz

         

Sławiński Jakub

0

11

8

 

Kolmaga Maciej/Stalmach Daniel

Michalski Bartek

2

15

15

 

Roguski Michał

         

o 9 m-ce

       

Cecot Piotr

2

25

25

16

Kołodziejczyk Piotr

Michalski Bartek

1

17

20

14

Roguski Michał

         

o 11 m-ce

       

Kowalczyk Michał

2

25

25

 

Golis Mateusz

Sławiński Jakub

0

14

19

 

Kolmaga Maciej/Stalmach Daniel

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy