Kadetki MOS Wola wicemistrzyniami Mazowsza

Kadetki MOS Wola przegrały 2:3 , po dramatycznym meczu , finał o mistrzostwo Mazowsza ze Spartą Warszawa. Jadar Radom przed Metrem w kadetach na Mazowszu.

Dramatyczny i  na dobrym poziomie mecz, stoczyły drużyny Sparty Warszawa i UMKS MOS Wola , w finale mistrzostw Mazowsza kadetek.

MOS WOLA - Sparta Warszawa 2:3 (25:21)(25:16)(23:25)(23:25)(5:15)

Według  relacji trenera Artura Wójcika - był to najlepszy mecz , jaki zagrały nasze dziewczęta w tym sezonie.
Żal trochę tej porażki, bo blisko było zwycięstwo MOS-u 3:0, ale z drugiej strony trzeba oddać rywalkom, że grały bardzo dobre zawody i zasłużenie wygrały, po dramatycznej walce. MOS prowadził 2:0 w setach ,po bardzo dobrej grze, a trzeci i czwarty set to twarda , wyrównana walka. W obydwu tych setach było w końcówkach 23:23 , ale należały one jednak do odważnie grających rywalek, które walczyły świetnie w obronie i dobrze zagrywały.W piątej partii nasze dziewczęta nie wytrzymały już psychicznie, po dwóch kolejno przegranych setach w samych końcówkach i już nie podjęły walki.
Zdaniem trenera Artura Wójcika nasze kadetki , grając tak jak w dzisiejszym meczu, mają poważne szanse na powalczenie w turnieju ćwierćfinałowym o awans w mistrzostwach Polski.
Mistrzostwa Mazowsza kadetek:
1/ Sparta Warszawa
2/ MOS WOLA Warszawa
3/ Volley Wołomin
 Sparta Warszawa i MOS Wola i zagrają w Mistrzostwach Polski . Obydwu drużynom życzymy dobrych gier i miejsc w Mistrzostwach Polski.

W kategorii chłopców ,w dwumeczu o tytuł mistrza Mazowsza , Jadar Radom okazał się lepszy od Metra Warszawa ( u siebie Radom przegrał 2:3 , a na wyjeździe wygrał 3:1).