Aktualności

09.06.2013

Turniej "WOLSKA SIATKÓWKA" 2013 dla najmłodszych z roczników 2001 i 2002

  • Medaliści turnieju Wolska Siatkówka w najmłodszej kategorii wiekowej 2001-2002
    Medaliści turnieju Wolska Siatkówka w najmłodszej kategorii wiekowej 2001-2002

WOLSKA SIATKÓWKA 2013 – turniej chłopców ur. w 2001 r. i młodsi.

Warszawa, 08.06.2013 r.

Grupy trenera Krzysztofa Dziubańskiego i Pawła Wasilewskiego.

W turnieju wzięło udział 9 zespołów rocznika 2001, 2002 i mł. Drużyny zostały podzielone na 3 grupy eliminacyjne.

grupa A

Gr A

Gr B

Gr C

Kacper Kulesza

Jakub Markiewicz

Michał Kulesza          AleksanderŻurawik            

Franek Maliszewski

 Kacper Mitręga                     Mateusz Kapłan

JakubKausa

JakubKępczyński

Igor Anielski

Darek Joński

Adam Wiszniowski        Mateusz Kolasa                    Kamil Sidorowicz

Łukasz D                                       Alan Kamienik

Klaudiusz Warcholski                     Jan Dołężka

Dawid Kawczyński                Michał Mamla

 

Po rozegraniu gier eliminacyjnych zespoły wg zajętych miejsc kwalifikowały się odpowiednio do grup finałowych o miejsca 1-3, 4-6 i 7-9.

Oto końcowa kolejność zespołów w turnieju Wolska Siatkówka:

Drużyna

Miejsce

Michał Kulesza           Aleksander Żurawik             Franek Maliszewski

1

KacperKulesza JakubMarkiewicz

2

Kacper Mitręga                    Mateusz Kapłan

3

Adam Wiszniowski        Mateusz Kolasa                    Kamil Sidorowicz

4

Klaudiusz Warcholiński             Jan Dołężka

5

Jakub Kausa Jakub Kępczyński

6

Łukasz Kukuczka                                       Alan Kamienik

7

Igor Anielski  DarekJoński

8

Dawid Kaczyński               Michał Mamla

9

 

Oto wyniki grup finałowych:

Finał A

Finał A

 

 

1

2

3

1

KacperKulesza JakubMarkiewicz

X

1 :1 (16:14;12:15)

1 :1 (15:5;9:15)

2

KacperMitręga                     Mateusz Kapłan

1 :1 (14:16;15:12)

X

0 : 2                 (7:15;6:15)

3

Michał Kulesza           Aleksander Żurawik             Franek Maliszewski

1 :1 (15:9;5:15)

2 : 0                 (15:7;15:6)

X

 

Finał B

Finał B

 

 

1

2

3

1

JakubKausaJakubKępczyński

X

0 : 2                 (8:15;7:15)

0 : 2                 (6:15;12:15)

2

KlaudiuszWarcholiński             Jan Dołężka

1 :1 (15:12;11:15)

X

2 : 0                 (15:8;15:7)

3

Adam Wiszniowski        Mateusz Kolasa                    Kamil Sidorowicz

2 : 0                 (15:6;15:12)

1 :1 (15:11;12:15)

X

 

Finał C

Finał C

 

 

1

2

3

1

Łukasz Kukuczka                                      Alan Kamienik

X

2 : 0                 (15:13;15:9)

1 :1 (15:11;11:15)

2

Dawid Kaczyński                Michał Mamla

0 : 2                 (13:15;9:15)

X

1 :1 (17:15;11:15)

3

Igor Anielski DarekJoński

1 :1 (11:15;15:11)

1 :1 (15:17;15:11)

X

 

 

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy