Porażka kadetek MOS Wola w pierwszym meczu z Gedanią

W Kętrzynie rozpoczął się turniej finałowy Mistrzostw Polski kadetek. Dziewczęta z MOS Wola przegrały niestety pierwszy mecz 0:3 z Energą Gedanią Gdańsk.

Oto relacja z meczu naszych siatkarzek, która ukazała sie na portalu siatka.org:

Niestety, kadetki ze stolicy poniosły porażkę w starciu z drużyną z Gdańska. Chociaż walka była wyrównana, warszawiankom zabrakło szczęścia i nie zdobyły żadnego seta w swojej pierwszej kętrzyńskiej rozgrywce. Zawodniczki z Gdańska ciągle obejmowały paropunktowe prowadzenie i nie dały możliwości zawodniczkom z MOSu Wola cieszyć się choć jednym wygranym setem. W końcowym, emocjonującym trzecim secie Energa zdołała zdobyć decydujące punkty tego meczu, o które walka toczyła się w grze na przewagi. MVP ostatniego już starcia pierwszego dnia finałów MP kadetek została Magdalena Damaske.

Energa Gedania Gdańsk - UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 (25:22, 25:21, 26:24)